A+ A A-
  • Hits: 4949

Полохало називає дикунством відмову Тимошенко у праві на медичний огляд

Polokhalo_Volodymir_1Коли гладкі, ситі, м'яко кажучи, чоловіки від влади насолоджуються своїми знущаннями над жінкою- політичним опонентом, допитуючи без перерви на їжу у суді, не дозволяючи оглянути її особистим лікарям всупереч праву і просто людському здоровому глузду, стає огидно, бо це уже якийсь садизм

Відсутність реакції на заклики міжнародної спільноти припинити розправу над лідером опозиції Юлією Тимошенко та натяки про можливі санкції щодо України у разі, якщо та і надалі ігноруватиме верховенство права та інші демократичні норми свідчить, що українська влада або надто примітивна або ж свідомо веде країну до руйнації та ізоляції.

Про це заявив голова Комітету з питань науки та освіти, БЮТівець Володимир Полохало.

«Ігнорування вимог демократичної спільноти може лише означати, що ця влада або примітивна і головна її мета збагатитися за 5 років або ж вона свідомо перекреслює європерспективи і будь-який демократичний поступ України на догоду Росії», -відзначив Полохало.

Депутат нагадав, що за влади Януковича авторитетні міжнародні організації зафіксували, що Україна втратила демократичні здобутки, які громадяни вибороли внаслідок Помаранчевої революції.

«Тепер владі відверто натякають, що у разі, якщо вона не зупиниться, то ратифікація угоди про асоціацію з ЄС під загрозою, а відповідно й майбутнє громадян та країни загалом. Це означає, що Янукович і команда просто не розуміють, що мають робити люди, приходячи до влади. Випробовування долі країни і громадян, згортання демократії і свобод - це типові ознаки авторитарного режиму», - наголосив Полохало.

На думку Полохала, єдиними друзями української влади є українські олігархи, які допомагають режиму зміцнюватися.

«Разом з Януковичем ці люди розпоряджаються країною і долею кожного. Поповнивши суттєво свої статки якраз за Януковича, вони обслуговують режим і дискредитують опозицію через ЗМІ, які їм належать», - сказав депутат.

Полохало також вважає дикунством заборону оглянути Юлію Тимошенко особистим лікарям.

«Коли гладкі, ситі, м»яко кажучи, чоловіки від влади насолоджуються своїми знущаннями над жінкою- політичним опонентом, тримаючи її безпідставно за гратами, допитуючи годинами без перерви на їжу у суді, не дозволяючи оглянути її особистим лікарям всупереч праву і просто людському здоровому глузду, стає огидно, бо це уже якийсь садизм», - вважає Полохало.