A+ A A-
  • Written by Administrator
  • Hits: 2565

Білизна від «Етнусики»: оригінальні подарунки для неї чи для нього

User Rating:  / 0
PoorBest 
Бра з комплекту етнусиків Як часто нам доводиться розмірковувати на тему «Який оригінальний подарунок вибрати» для друзів, рідних чи колег. І свято за святом наші ідеї вичерпуються. Ми підкажем вам вдалий варіант нестандартного презенту, та ще й українським колоритом.
Магазин «Етнусики» - молодий, але вже популярний проект, який зможе вирішити проблему пошуку оригінальних подарунків. Це перший в Україні магазин, який займається створенням та продажом жіночої і чоловічої білизни з вишивкою ручної роботи. Таким презентом справді можна здивувати та вразити навіть дуже вибагливих людей.
Тим більше, що українська вишивка сьогодні – це синонім «модно», «стильно», «яскраво».  Крім того, наша національна вишивка відрізняється гармонійним поєднання кольорів, символів, різноманітністю. Тому подібні звізернуки на жіночій та чоловічій білизні виглядають по-справжньому оригінально.
трусики з вишивкою - біла калина 
В магазині «Етнусики» представлена як жіноча, так і чоловічі білизна з ручною вишивкою в різних кольорах, з різними варіантами візерунку. Також на свій смак ви можете вибрати як цілі комплекти, так і поодинокі елементи білизни – бюстгальтери, трусики різних моделей. Тож вдалих вам покупок!

 Чоловічі вишиті труси від Етнусики
Кому можна подарувати оригінальну білизну з вишивкою ручної роботи? В першу чергу, коханій людині – будь то хлопець чи дівчині, чоловік чи дружина. Особливо це оживить ваші стосунки, якщо ви в шлюбі далеко не перший рік. Ви можете придбати парні комплекти з вишивкою – і в інтимному гардеробі закоханої пари буде така однакова стильна білизна.
Вишита білизна – безумовно, вдалий подарунок для друзів, брата та сестри. До речі, такий презент можна вручити навіть керівнику, якщо у нього все добре з почуттям гумору та є відчуття стилю.
Тож гарних вам покупок!
Телефони: 063-835-44-33, 066-835-44-33