Віталій Кличко розповів про мужнього столичного рятувальника
Мер Києва Віталій Кличко продовжує розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих, хто скромно і без піар-галасу, щодня дбає про кожного з нас. Особливо у воєнний час відзначились у столиці працівники ГУ ДСНС.
Сьогодні Київський міський голова поділився історією про 36-річного рятувальника, провідного фахівця відділу організації реагування та готовності підрозділів управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у місті Києві Володимира Сковородку.
Кияни, особливо мешканці Нивок та Виноградаря, пам’ятають жахливі ракетні удари та пожежі, які супроводжували атаки на ТРЦ Retroville. Тоді здавалось, що армагедон вже настав… Але у суцільному вогні, під загрозою нових обстрілів, треба було гасити пожежу та — головне — шукати людей. І це робила команда за участю Володимира Сковородки. Сьогодні його колеги кажуть, що такі пожежі бувають раз на десять років…
Згадав Володимир і початок війни в Києві.
«Перший виїзд був на Троєщину. Довелось гасити 6 автівок. А потім чоловіка, який не міг пересуватись, спускати з 9 поверху та відносити в укриття, бомбосховище», — каже про «рутинну» роботу гарячих днів оборони Києва Володимир Сковородка.
Від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів Володимир брав участь у ліквідації пожеж та розбору завалів на понад десяти об’єктах Києва. Зокрема, складу велосипедів ARDIS, житлових будинків на Троєщині, Оболоні.
А також у Бородянці, коли столичні рятувальники першими після звільнення прийшли у зруйноване містечко і під кожним завалом на них очікували страшні знахідки. Київські надзвичайники допомагали своїм колегам у передмістях Києва.
«Володимир — універсальний боєць. Адже значну частину свого життя працював водолазом у столичній водолазній службі», — додає подробиць про життя сміливого рятувальника мер Кличко.
Сьогодні, коли Київ та столичний регіон визволені і відновлюють життя, Володимир Сковородка жартує про найактуальніше бажання — своє і колег: «Ліпше б пожежники більше спали, бо це означало б, що менше надзвичайних ситуацій трапляється, менше людського горя».
Источник: vechirniy.kyiv.ua