ПолiтДумка

Військові Ефіопії знищили понад 300 бойовиків

08 августа
05:46 2022

Сили безпеки Ефіопії під час нещодавньої операції ліквідували 333 ймовірних бойовиків з «Армії визволення Оромо» (OLA).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Xinhua з посиланням на державного міністра Служби урядового зв’язку Ефіопії Селамавіт Касса.

Вона поінформувала, що в результаті безпекової операції, яка тривала з 23 до 29 липня, також було затримано 671 ймовірного бойовика OLA.

За словами Касса, під час операції було вилучено багато вогнепальної зброї та систем радіозв’язку.

Крім того, ефіопські силовики знищили 69 складів, які використовували угрупування для зберігання матеріальних запасів.

Читайте також: В Ефіопії від авіаудару урядових військ загинули понад 50 осіб

«Армія визволення Оромо» — збройне крило, що відкололося від колишнього повстанського угрупування «Фронт визволення Оромо», нагадує Xinhua. У травні 2021 року парламент Ефіопії проголосував за визнання OLA терористичною організацією.

Фото: Getty Images


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Нова редакція угоди про корисні копалини зі США є жорсткішою за попередню — ЗМІ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!