ПолiтДумка

ІТ гіганти змінюють свою поведінку через вплив нових законів

04 марта
10:29 2024

«Це кардинальна зміна в тому, як ми регулюємо технологічний сектор», — сказав він. «Хоча ЄС першим вийшов із воріт, інші юрисдикції по всьому світу намагаються робити подібні речі».

Але навіть у той час, коли великі технологічні компанії вносять зміни, менші конкуренти, як-от Spotify, кажуть, що для серйозного вирішення проблеми їх величезної влади у всьому світі потрібні набагато більше заходів уряду. Багато фірм продовжують звітувати про рекордні прибутки та продажі. Microsoft, Meta, Amazon, Apple і Alphabet, материнська компанія Google, допомогли підняти фондовий ринок до нових вершин. Їх сукупна ринкова вартість зросла більш ніж удвічі з кінця 2019 року до майже 10,6 трильйона доларів.

Навіть політики, які стоять за деякими новими правилами, сказали, що нереалістично припустити, що нові закони та правила негайно витіснять такі домінуючі компанії, як Google або Apple. Андреас Шваб, член Європейського парламенту, який брав участь у написанні Закону про цифрові ринки, сказав, що сподіваємося, що з часом правила, якщо їх буде суворо дотримуватись, дадуть простір для появи та зростання нових учасників.

«Переломний момент буде досягнутий, коли ми матимемо більше конкуренції, а не просто змінимо деякі продукти», — сказав пан Шваб, який минулого року відвідав Бразилію, Японію, Південну Корею та Сінгапур, щоб обговорити нові технологічні правила Європейського Союзу. . «Можливо, через рік ми скажемо, що вони були важливими, або, можливо, через рік ми скажемо, що це жарт, тому що зміни нічого не означали».

Amazon, Apple, Google, Meta та Microsoft відхилили запити на співбесіду.

Небагато законів змусили технологічні компанії внести стільки коригувань, як Закон про цифрові ринки. Закон ЄС був прийнятий у 2022 році, щоб заборонити найбільшим технологічним компаніям використовувати їхні взаємозв’язані послуги та глибокі кишені, щоб залучати користувачів і розбивати суперників. Закон стосується всього: від онлайн-реклами до додатків для обміну повідомленнями та способів оплати в додатках. На порушників може бути накладено штраф у розмірі до 20 відсотків їхнього світового доходу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як шахраї отримують доступ до банківських карток українців? Поліція викрила схему

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!