Хакери зможуть нашкодити життю людини з мозковим чипом Neuralink
Експерт із комп’ютерної безпеки Роджер Граймс попередив, що пристрій Neuralink, який компанія Ілона Маска нещодавно вперше імплантувала людині, може стати смертельно небезпечним.
В інтерв’ю виданню The Sun Граймс пояснив, як можна зламати мозкові чіпи і на що доведеться піти кіберзлочинцю. По-перше, хакерам необхідно знати, яку комп’ютерну операційну систему використовує мозковий чіп Neuralink. Ймовірно, це не поширене або популярне програмне забезпечення, тому воно не таке вразливе для хакерів.
По-друге, зловмиснику потрібна фізична близькість до інтерфейсу з чіпом. Але на сьогодні подробиці про особистість першої людини, яка отримала інтерфейс «мозок — комп’ютер» (BCI), тримають у секреті, як і дані про його місцеперебування.
По-третє, хакеру знадобляться конкретні знання про те, як працює чіп і як маніпулювати його операціями, не викликаючи експлуатаційних проблем. Ще простіше зламати чіп, якщо він підключатиметься до інтернету.
Незважаючи на складність завдання, фахівець із запобігання хакерським і шкідливим атакам зазначив, що багато медичних пристроїв минулого були зламані, тому та ж доля може спіткати чіпи Neuralink.
Источник: portaltele.com.ua