ПолiтДумка

5 необхідних для цього налаштувань

06 марта
08:09 2025

Смартфони часто потребують підзарядки, але кілька простих налаштувань можуть допомогти продовжити їхню роботу.

Зменшення яскравості дисплея і часу його роботи

Екран “з’їдає” левову частку заряду. Команда на автовимкнення через 30 сек. або 1 хв. забезпечить істотну економію енергії. Активація авторегулювання яскравості допоможе адаптувати екран до умов освітленості. За наявності опції вибору частоти оновлення екрана, доцільно знизити її до 60 Гц.

Режим енергозбереження

“Заточений” на зниження яскравості екрана, обмеження фонової активності, зменшення продуктивності. Все це допомагає подовжити час роботи пристрою при близьких до нуля показниках заряду.

Обмеження фонового ПЗ

Програми “у фоні” також винні у витрачанні заряду. Для виправлення ситуації на “андроїдах” доцільно обмежити активність додатків, а на айфонах – відключити фоновий апдейт для непотрібних сервісів.

Вимкнення непотрібних з’єднань

“Блютуз”, Wi-Fi і GPS витрачають енергію тому їх доцільно відключити за умови, що вони не використовуються.

Вимкнення зайвих сповіщень

Повідомлення вмикають екран і витрачають заряд. У налаштуваннях можна відключити сповіщення від непотрібних додатків, залишивши лише найважливіші.

Источник: prostomob.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Эфирные масла, которые лучше всего помогают при беспокойстве

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!