ПолiтДумка

Американці зможуть два роки безкоштовно заряджати електрокар Hyundai Ioniq 6

02 апреля
04:46 2023

Свої зарядні станції для користування власникам Ioniq 6 надасть велика мережа Electrify America, яка раніше вже співпрацювала з Hyundai та іншими великими брендами, просуваючи електрокари. Вона дасть змогу провести необмежену кількість півгодинних сеансів зарядки протягом двох років. Зворотний відлік стартує з дати купівлі електроседана.

Півгодинного сеансу для Hyundai Ioniq 6 має бути достатньо: від зарядки Electrify America потужністю 350 кіловат-годин запас енергії седана з 800-вольтовою батареєю можна збільшити з 10 до 80 відсотків усього за 18 хвилин. Усі станції занесені на мапу у фірмовому додатку, через який можна відстежувати і процес зарядки.

За окрему плату компанія надає пристрій для дому – HomeStation, що забезпечує максимальну швидкість зарядки в 9,6 кіловата. Станція “дружить” з Wi-Fi для інтеграції з додатком.

Першим електрокаром, якому Electrify America подарувала можливість безкоштовної зарядки, став Porsche Taycan – йому дісталися три роки 30-хвилинних сеансів. EA встигла співпрацювати з цілою низкою великих виробників “електричок”, включно з китайськими: Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Polestar, Ford, Genesis, Volkswagen, Jeep, Harley-Davidson, Kia, Byton, VinFast і Fisker-Ocean.

nnews.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

військові скоро випробують бойового робота WOLF-X

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY