ПолiтДумка

Цінові очікування на АЗС після відновлення акцизу

29 сентября
03:41 2022

Верховна Рада відшкодувала акциз на паливо, скасований після початку тотальної війни. Бензин і дизельне пальне коштують по 4 гривні за літр, а бензин для авто – по пів літра.

У той же час, дивлячись на вартість палива на АЗС, 51 грн за літр бензину, 55 грн за літр бензину, 25 грн за літр бензину, повернення акцизу не матиме великого значення. вплив.

Крім того, довоєнний акциз на бензин був удвічі вищим.

Українцям не варто боятися суттєвого подорожчання палива після набуття чинності закону про акцизи. Посилити перевірку якості пального та цін на пальне на вітчизняних АЗС, боротися з незаконною роботою малих нафтопереробних заводів.

Крім того, світовий ринок нафти продемонстрував хорошу тенденцію до зниження. Brent, наприклад, впала до 88 доларів за барель, незважаючи на те, що на початку літа була вище 120 доларів.

Це значне падіння, яке має спонукати АЗС знизити ціни, навіть якщо акцизний податок знову запрацює.

Проте комерсанти вже знають, що паливо потрібне всім і купуватиме його навіть за високих цін. Крім того, власники АЗС тримають цей запас у ціні, тому що акциз на пальне прив’язаний до євро і ринок має стежити за курсом гривні, а слабша гривня призводить до зростання вартості закупівлі палива та податків.

Share

Статьи по теме

Последние новости

На Троєщині в ДТП загинули дві людини

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY