ПолiтДумка

Citroen повернув логотип столітньої давності та змінив слоган

29 сентября
02:12 2022

Новий слоган бренду – “Ніщо так не рухає нами, як Citroen”.

Компанія Citroen презентувала свіжу фірмову символіку. Ключовим її елементом є логотип, який, понад століття еволюції, переосмислює першу емблему французької марки. В основі ідентичності бренду залишився історичний «подвійний шеврон» — поєднання двох зігнутих смуг, які тепер поміщені в овал, як на логотипі 1919 року. У 1959 році овал змінив становище, а в 1985 був виключений з дизайну.

Нинішня зміна фірмового стилю – вже 10-та з моменту заснування Citroen у 1919 році. Від історичного логотипа новий відрізняється ширшими зігнутими смугами, а також використанням лише одного кольору – чорного. Крім цього, під овалом розташований напис із найменуванням бренду, який вперше приєднався до емблеми у 1966 році. Разом із логотипом дебютував новий слоган — «Ніщо так не рухає нами, як Citroеn».

Citroen повернув логотип столітньої давності та змінив слоган

“Для нас було логічно пройти повне коло, повернувшись до першого логотипу Андре Сітроєна, який уособлював реальну обіцянку доступної та інноваційної мобільності для всіх”, – сказав глобальний бренд-дизайнер Citroen Олександр Реверт.

Новий логотип, згідно з сучасними трендами, позбавлений тривимірності. Як відзначає Citroen, це сприяє зручнішому сприйняттю насамперед на екранах мобільних пристроїв, у тому числі при активації «темних» режимів. Таке лого швидше читається і зовнішня реклама, а відсутність хрому робить його фізичне здійснення найпридатнішим для переробки.

Таким чином, емблему використовуватимуть як у цифровому середовищі, так і на всіх елементах фірмового стилю Citroen, включаючи вивіски на будинках, промо-матеріали, мерчі та, звичайно, автомобілі. Першим носієм нового шильдика стане концепт, який марка представить наприкінці вересня.

Citroen повернув логотип столітньої давності та змінив слоган

На початку вересня вирішилася суперечка між Citroen та шведською Polestar через схожість логотипів, яка тривала близько трьох років. У 2020 році французи звинуватили Polestar у плагіаті й навіть добився заборони на продаж автомобілів бренду у Франції. Тепер стало відомо, що розбіжності усунуті.

Share

Статьи по теме

Последние новости

у Дніпрі чоловік продавав гуманітарну допомогу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY