ПолiтДумка

Для народного електрокара Volkswagen підтверджено “заряджену” версію

24 марта
11:58 2023

Це в розмові з Top Gear підтвердив керівник відділу досліджень і розробок Volkswagen Кай Грюніц. Йдеться про “заряджений” варіант серійного ID.2all, запланованого на 2025 рік. Грюніц натякнув, що це буде потужний електрокар, і його динамічні характеристики “стануть справжнім сюрпризом”. При цьому досі немає визначеності щодо того, з якою саме назвою батарейний хот-хетч вийде на ринок – це може бути GTI або GTX.

Згаданий ID.2all показали днем раніше – поки що в статусі концепту. Це провісник серійної моделі “для всіх”, яка стане одним із найдешевших електромобілів на європейському ринку. За попередніми даними, він коштуватиме до 25 тисяч євро.

В основі новинки лежить спрощена платформа MEB Entry, яка передбачає встановлення одного електромотора на передній осі. З цього випливає, що двомоторну установку прийдешній ID.2 GTI/GTX не отримає, тобто і повного приводу у нього не буде, що підтвердив і Кай Грюніц. Жодних конкретних цифр представник Volkswagen не навів, пообіцявши журналістам “сюрприз”, і не позначив приблизну ціну електричного хот-хетча.

Видання Motor1.com зі свого боку припускає, що такий електрокар коштуватиме близько 30 тисяч євро – відчутно дорожче за звичайну модель, але дешевше за нинішніх хот-хетчів Volkswagen, Polo GTI (від 33,5 тисяч євро) і Golf GTI (від 40,9 тисяч євро).

Що ж до концептуального ID.2all, то він дебютував із 226-сильним електромотором і батареєю, одного заряду якої вистачає на 450 кілометрів. З місця до 100 кілометрів на годину такий електрокар розганяється приблизно за сім секунд, а максимальна швидкість становить 160 кілометрів на годину.

nnews.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Юрий Вирт: У Ризныка есть все, чтобы стать классным голкипером

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY