ПолiтДумка

Експерти назвали 13 найпроблемніших вживаних автомобілів: всі вони продаються в Україні

05 июня
21:38 2023

Рейтинг найненадійніших автомобілів віком від шести до 20 років склали аналітики британського видання Whatcar.com спільно зі страховою компанією MotorEasy. На їхню думку, цей список має допомогти водіям зробити правильний вибір на вторинному ринку, щоб у майбутньому не витрачати великі гроші на частий ремонт машини.

Загалом в опитуванні взяли участь 25 тис. автомобілістів. Усіх їх попросили розповісти про несправності із їхніми машинами, з якими вони зіткнулися за останні 24 місяці.

На основі цих даних було складено список найпроблемніших автомобілів. Більшість їх продається і користується популярністю і на українському ринку вживаних машин.

Tesla Model S (2014–2022)

Єдиним електрокаром, який потрапив в антирейтинг надійності, став Tesla Model S. Як говориться в дослідженні, 64% власників цієї американської машини стикалися як мінімум із однією несправністю в процесі експлуатації за два роки. Як зізнаються власники, справжнім головним болем для них стала некоректна робота електроніки, батареї, навігації та кондиціонера. Також автомобілісти скаржаться на підвіску та електронні помічники.

У 50% випадків витрати на ремонт Tesla Model S взяла на себе компанія. У середньому роботи майстрів обійшлися іншим автомобілістам в 750 £ (940 доларів.).

Nissan X-Trail (2014-2022)

Як стверджують автори дослідження, японський Nissan X-Trail має у Великій Британії репутацію дуже надійного кросовера. Проте за результатами опитування вдалося з’ясувати, що одразу 45% власників цієї машини зіткнулися з великою кількістю несправностей під час експлуатації машини. Найчастіше проблеми виникали з роботою кондиціонера, акумулятора, гальм, електрики, вихлопної системи та коробки передач.

Для 35% власників Nissan X-Trail ремонт машин був безкоштовний (за гарантією). Однак 10% респондентів пощастило менше, і вони були змушені заплатити за роботи більш як £1500 (майже 1900 дол.). У половині випадків ремонт машини займав один день. Інші 50% машин простояли в сервісних центрах понад тиждень.

Land Rover Discovery (2004–2017)

Ще одним з лідерів антирейтингу став позашляховик Land Rover Discovery. Власники автомобіля поскаржилися на ненадійність машини, а також дорожнечу та складність ремонту. З неполадками у позашляховика зіткнулися за останні два роки одразу 46% власників Land Rover Discovery. За словами автомобілістів, найчастіше проблеми виникали з акумулятором, гальмівною системою, двигуном, паливною системою та підвіскою.

За гарантією було відремонтовано лише 6% автомобілів. Для більшості власників Land Rover Discovery ремонт коштував £750 (940 дол.). При цьому 35% респондентів заявили, що за поїздку у сервіс їм довелося заплатити від £1000 до £1500 (1250-1900 дол.). Зазвичай ремонт позашляховика у сервісних центрах займав близько тижня.

Lexus RX (2003-2009)

Яскравий дизайн та вражаючий набір опцій робить Lexus RX привабливим варіантом для покупки. Проте проблеми із надійністю зіпсували багатьом учасникам дослідження враження від цієї машини. Так, 45% респондентів заявили про проблеми з автомобілем. Найбільше нарікань у автомобілістів викликали підвіска та гальмівна система.

Ремонт японських кросоверів також зайняв тривалий час. В результаті 36% автомобілів провели в сервісних центрах понад тиждень. Найчастіше ремонт обходився водіям мінімум £750 (950 дол.). В Україні RX довгий час був найпопулярнішою моделлю Lexus. Тому кількість пропозицій на вторинному ринку про продаж японського кросовера дуже велика.

Opel Astra (2009–2015)

Не найкращим чином йдуть справи з надійністю в універсала Opel Astra з бензиновим мотором. Так, 44% опитаних заявили про різні несправності цієї машини, з якими вони зіткнулися за останній час. Найчастіше водії скаржилися на роботу кондиціонера, коробки передач, підвіски та електроніки.

На безкоштовний ремонт (за гарантією) через вік автомобілів не зміг розраховувати жоден водій, який брав участь в опитуванні. Втім, за словами власників, поїздка до сервісного центру не сильно вдарила по їхній кишені. Середній чек за ремонт становив менше £300 (близько 380 дол). Майже завжди всі роботи у майстрів зайняли близько одного дня. Лише 11% власників Opel Astra чекали на свій автомобіль більше тижня.

Peugeot 2008 (2013–2019)

Також в антирейтинг ненадійності потрапив французький кросовер Peugeot 2008. Найчастіше у машини виникали проблеми з вихлопною системою та підвіскою. Загалом близько 44% опитаних власників цієї моделі поскаржилися на такі несправності.

Втім, більшість водіїв відзначили, що, незважаючи на поломки, машини залишилися на ходу і могли самостійно дістатися сервісних центрів. При цьому ремонт кросоверів був досить тривалим – більше тижня. У 22% випадків Peugeot покрив вартість ремонтних робіт (за гарантією). Всі інші автомобілісти були змушені залишити в сервісі до 750 £ (950 дол.). В Україні Peugeot 2008 не входить до рейтингу найпопулярніших автомобілів на вторинному ринку. Однак оголошень про продаж таких кросоверів вистачає.

Mercedes-Benz C-Class (2014-2021)

Дуже багато нарікань виникло у 44% водіїв до німецького седана Mercedes-Benz C-Class. Причому йдеться виключно про дизельну версію цієї машини. Найчастіше власники цих машин стикалися з непрацюючою вихлопною системою та електронікою. Також у списку найпоширеніших проблем: несправності підвіски, двигуна та акумулятора.

Також власники седана знаком мінус відзначили тривалість ремонту та ціни на роботи. Так, 40% водії заплатили в сервісних центрах від £300 (380 дол.) до £750 (950.). При цьому для 16% автомобілістів цінник за ремонт перевищив 1500 £ (1900 дол.). У нашій країні дизельний Mercedes-Benz C-Class не такий популярний, як бензинова модифікація цієї моделі. Втім, за бажання такий автомобіль на вторинному ринку знайти можна.

Nissan Qashqai (2014-2021)

Слабкими місцями японського кросовера Nissan Qashqai другого покоління з бензиновим двигуном є електроніка, акумулятор і кондиціонер. Саме на них під час опитування поскаржилися 43% власників цього автомобіля. При цьому дизельна модифікація машини виявилася надійнішою. Такий автомобіль у сервіс за останні два роки возили 30% респондентів.

Найчастіше несправності не завадили машині самостійно прибути в сервіс. Причому для 29% автомобілістів ремонт за гарантією сплатив сам Nissan. Однак для деяких власників Nissan Qashqai роботи сильно вдарили по гаманцю. За їхніми словами, вони були змушені залишити в сервісному центрі понад £1500 (1900 дол.).

Volkswagen Golf (2003–2009)

Найпроблемнішим хетчбеком за результатами дослідження став німецький Volkswagen Golf c дизельним двигуном. Усього 37% власників цієї моделі за недавні часи були змушені звернутися до сервісних центрів. Найчастіше власники цих машин стикалися із несправностями підвіски. Трохи менше респондентів поскаржилися на глючну електроніку. Причому в 30% випадків ці поломки не дозволили експлуатувати машину і її довелося терміново відвозити в ремонт на евакуаторі. Забрати свої хетчбеки із сервісу власники змогли лише за тиждень. Серед плюсів – здебільшого ремонт Volkswagen Golf був не надто витратним для водіїв – менше £500 (620 доларів).

На українському ринку вживаних машин переважно представлені бензинові Volkswagen Golf. Оголошення про продаж хетчбека з дизельним двигуном зустрічаються набагато рідше.

Ford Kuga (2008-2013)

На проблеми із надійністю кросовера Ford Kuga першого покоління поскаржилися 35% власників цих машин. У сервісні центри ці автомобілі відправлялися через неполадки в електроніці, паливній системі та двигуні.

Ще один мінус – довгий ремонт. Так, трохи менше половини несправних автомобілів були змушені провести у сервісі понад один тиждень. Єдиний позитивний момент у тому, що середній чек за роботи становив менше £500 (620 дол.).

Hyundai Santa Fe (2013-2018)

Популярний в Україні корейський кросовер Hyundai Santa Fe також потрапив до британського антирейтингу найненадійніших автомобілів. Самі автори дослідження радять потенційним клієнтам серйозно подумати, перш ніж купувати цей автомобіль на вторинному ринку.

Справа в тому, що 35% власників кросоверів були змушені звернутися до сервісних центрів через різні проблеми з машиною. Найчастіше у машини ламалася коробка. За словами водіїв, ремонт Hyundai Santa Fe зайняв небагато часу, проте був затратним. Середній чек за роботи становив понад £1000 (1200 дол.).

BMW X1 (2009–2015)

Ще один популярний BMW, X1, також опинився у списку проблемних автомобілів. Основна скарга власників – збій в електроніці. Також частина водіїв звернула увагу на некоректну роботу двигуна. Втім, як зізнаються самі автомобілісти, всі ці несправності не були серйозними і на їх усунення у сервісі пішло менше дня.

Щоправда, гарантія не покрила жодного з цих випадків. Для більшості водіїв вартість ремонту становила не більше £300 (380 доларів).

Audi Q7

Кросовер Audi Q7 автори дослідження охарактеризували як великий і технологічний автомобіль. При цьому з кожним роком володіння цією машиною стає, на їхню думку, «накладнішим». Вся справа у частих поломках цієї моделі. Так, про несправності з автомобілем заявили 37% власників. З їх слів, найбільшою проблемою цього кросовера стала підвіска. Також водії скаржилися на гальма Audi Q7.

У середньому вартість ремонту кросовера становила від £100 до £500 (125–620 дол.). Половина машин повернулася до своїх господарів за день, іншим 50% довелося чекати тиждень.

Аmpercar.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Рютте назвав три ключові напрямки допомоги НАТО для України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!