ПолiтДумка

Honda Motor анонсувала електричний варіант N-Van

10 декабря
03:45 2022

Honda Motor 7 грудня оголосила, що навесні 2024 року почне продаж нового електромобіля – його створять на базі кей-вена N-Van. З нагоди анонсу японська компанія розповсюдила перше фото перспективної моделі. Візуально від бензинового побратима вона відрізняється лише чорною заглушкою між фарами.

До 2050 року Honda прагне досягти вуглецевої нейтральності, тобто нульового рівня викидів двоокису вуглецю CO2 при виробництві та експлуатації продукту. Для досягнення цієї мети Honda планує вже до 2030 випускати 30 різних моделей електромобілів по всьому світу.

Передбачається, що N-Van EV буде затребуваний на внутрішньому ринку Японії як машина «останньої милі», тобто для доставки вантажів споживачам. Запас ходу одному заряді складе 200 км, вартість базової комплектації — менше 1 млн ієн. Інші подробиці розкриють пізніше.

Нагадаємо, звичайна Honda N-Van оснащується бензиновим двигуном об’ємом 660 куб. см. В атмосферному виконанні він розвиває 58 к.с., у турбованому – 64 к.с. Доступні передній та повний приводи. Атмосферник поєднується з 6-ступінчастою МКП або безступінчастим варіатором, турбо – тільки з варіатором.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Прем’єр Хорватії візьме участь у Саміті миру

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!