ПолiтДумка

Hyundai Mobis розробляє перший у світі складний дисплей для автомобілів

02 июня
12:02 2023

Hyundai Mobis Co., провідний виробник автозапчастин у Південній Кореї, заявив, що розробив перший у світі складний дисплей для автомобілів.

Дисплей, що згинається, відключається при вимиканні двигуна, а екран згортається вгору і вниз залежно від умов руху, йдеться в заяві компанії.

Дисплей масштабується до двох третин під час використання навігації та перемикається у повноекранний режим для перегляду відео, коли автомобіль припаркований або заряджається.

Hyundai Mobis прагне отримати замовлення на складаний дисплей, який частково використовується у смартфонах та телевізорах, від автовиробників класу люкс у Північній Америці та Європі.

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість змінити правила гри на ринку автомобільних дисплеїв за допомогою нашої диференційованої технології. Ми будемо піонерами на світовому ринку, просуваючи тенденцію нових інформаційно-розважальних технологій», – Хан Янг-хун, віце-президент, який відповідає за зручність електроніки і Про це йдеться в повідомленні підрозділу Control (EC) Hyundai Mobis.

Технологія дисплеїв для автомобільних розваг стала новим драйвером зростання ринку автомобільних інформаційно-розважальних систем. Існуючі рідкокристалічні дисплеї (ЖК-дисплеї) швидко замінюються пластиковими органічними світлодіодами (OLED) більшого розміру від 20 дюймів і більше.

Саме тому Hyundai Mobis в останні два роки зосередила зусилля на розробці дисплея, що згинається.

Hyundai Mobis є основною дочірньою компанією Hyundai Motor Group, під крилом якої також є Hyundai Motor Co. та Kia Corp. Hyundai Motor та Kia разом становлять третє місце у світі за обсягами продажу після Toyota Motor Corp. та Volkswagen Group.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Арсенал без Зинченко выиграл первый спарринг сезона

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!