• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Hyundai відродить концепт Pony Coupe у 2023 році

29 ноября
09:09 2022

Шоу-кар Pony Coupe, розроблений Джуджаро, символізує народження Hyundai як незалежного виробника автомобілів і служить джерелом натхнення для останніх електромобілів компанії.

Наступного року Hyundai відродить один із своїх найбільш значущих автомобілів із моменту заснування бренду в 1967 році. Pony Coupe вперше було представлено на Туринському автосалоні 1974 року, щоб рекламувати Hyundai як самостійного виробника, а в 2023 році його буде перезапущено в співпраці з італійським дизайнерським домом GFG Style. 

Компанія GFG була заснована Джорджетто та Фабріціо Джуджаро, причому перший взявся за оригінальний проект як дизайнер-початківець.  

Hyundai Pony Coupe концепт 1974 року
Hyundai Pony Coupe концепт 1974 року

Незважаючи на свій вік, ретро-дизайн Pony Coupe вплинув на численні сучасні Hyundai, включаючи кросовер Ioniq 5 і концепт N Vision 74, завдяки своїм пропорціям, схожим на орігамі, і геометричним деталям. 

Оригінальний шоу-кар більше не існує, тому GFG Style відтворюватиме його з нуля, ймовірно, з деякими покращеннями як реверанс до поточних і майбутніх моделей фірми. Партнерство також може привезти до подальших проектів у подальшому, що було б доречно, враховуючи нещодавню серію дослідницьких, авантюрних проектів Hyundai. 

Говорячи про співпрацю, головний креативний директор Hyundai Люк Донкервольке сказав: «Ми дуже раді вітати Джорджетто та Фабріціо в Сеулі з такою рідкісною нагодою, і ми з нетерпінням чекаємо співпраці з ними та GFG Style у цьому надзвичайному дизайнерському проекті. Цей проект не лише має історичну цінність, але й являє собою міжкультурний обмін, який може прокласти шлях для подальшої співпраці». 

Hyundai Pony Coupe концепт 1974 року

Концепт Pony Coupe 1974 року так й не переріс у виробничу версію, але спіткав Hyundai до масового виробництва автомобілів.  

Джорджетто Джуджаро створив п’ять прототипів моделей, щоб уявити, як може виглядати дорожній автомобіль Hyundai, один з яких був дводверний клиноподібний концепт. Він так і не з’явився в салонах, але нещодавня діяльність Hyundai, включаючи цей анонс та концепт N Vision 74, може означати, що на горизонті може з’явитися дорожнє повністю електричне купе. 

Share

Статьи по теме

Последние новости

Діяти на випередження та очистити лави від зрадників: Малюк назвав першочергові завдання СБУ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY