ПолiтДумка

Lutz Pathfinder міні електромобіль з Великобританії

17 октября
18:00 2021

Мініатюрний Mini Cooper вже встиг стати візитівкою Великобританії.

Источник: avtodream.org

Тепер же, з розвитком сучасних технологій, з’явився транспортний засіб з більш скромними параметрами: Lutz Pathfinder перший безпілотне авто.

За останні кілька десятиліть Сполучене Королівство провело величезну роботу над переходом на «зелену сторону». У країні різко скоротилася кількість вугільних електростанцій, з кожним днем ​​збільшується число електромобілів, викиди яких дорівнюють нулю.

У 2015 році світові було представлено перше в країні безпілотне авто, створене компанією RDM Group. Варто відзначити, що Lutz Pathfinder не призначений для поїздок по вулицях англійських міст. В першу чергу, транспортний засіб планують використовувати для переміщення в межах пішохідних зон: між корпусами навчальних закладів, по виставкових центрах і подібних об’єктах.

Lutz Pathfinder розрахований на двох пасажирів і здатний розганятися до 24 км год, повного заряду батареї досить для подолання 60 км шляху. Збір інформації здійснюють 22 датчики, в список оснащення увійшли лазерні вимірювачі відстані, панорамні камери, кілька видів радарів та інше обладнання.

Вступники з цих пристроїв дані проходять обробку новітньою системою автомобільного автопілота, що дозволяє новинці забезпечувати максимальну безпеку пасажирів.

Читайте також: Світовий авторинок значно “просів” протягом вересня

За запевненням компанії RDM Group, перші три екземпляри безпілотного автомобіля найближчим часом з’являться в місті Мілтон-Кінс. Всього до кінця року планується випустити 40 Lutz Pathfinder, призначених для різних куточків Великобританії.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

На Дніпропетровщині розробили наземний роботизований комплекс для військових

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!