ПолiтДумка

Mercedes-Benz Sprinter отримав унікальний ремінь безпеки з підігрівом

01 ноября
05:57 2021

Mercedes-Benz показав концептуальний електричний фургон Sustaineer.

Источник: avtodream.org

В основі моделі лежить серійний eSprinter.

Машина демонструє технології, які в майбутньому допоможуть робити навколишнє середовище чистішим.

Попри впізнаваність концепту, відмінною рисою екстер’єру є величезна сонячна панель, яка генерує до 850 Вт енергії.

Однак вони не заряджають акумулятор фургона, а забезпечують функціонування систем кондиціонування повітря та охолодження вантажного відсіку.

Попри впізнаваність концепту, відмінною рисою екстер’єру є величезна сонячна панель, яка генерує до 850 Вт енергії. Однак вони не заряджають акумулятор фургона, а забезпечують функціонування систем кондиціонування повітря та охолодження вантажного відсіку.

У Sustaineer також переосмислена система опалення. Зокрема, модель оснащена рульовим колесом з підігрівом і ременем безпеки з підігрівом, в який вплетені дуже тонкі нагрівальні нитки. Компанія також зазначила, що ремінь зігріває швидше, ніж традиційне сидіння з підігрівом.

До обігріву рульового колеса і ременя безпеки може бути підключена система зонального клімат-контролю, яка нагріває тільки область навколо водія. У фургоні також масово використовуються перероблені матеріали.

Обшивка днища кузова виготовлена з переробленого поліпропілену і використаних шин, а в перегородці між вантажним відділенням і кабіною використовуються панелі з натуральної соломи, які підлягають вторинній переробці.

Читайте також: У Японії створили літаючий мотоцикл

Заради поліпшення якості повітря, фургон отримав чавунні гальмівні диски з керамічним покриттям, яке істотно знижує кількість гальмівного пилу. Sustaineer також отримав цифрові бічні дзеркала зі збільшеним кутом огляду в порівнянні з традиційними бічними дзеркалами.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Госдеп США отреагировал на визит Кулебы в Китай

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!