• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Mercedes не продаватиме передплату на збільшення потужності в Європі

29 ноября
10:38 2022

Німецький виробник Mercedes не продаватиме платну підписку на збільшення потужності європейським покупцям.

В той час як північноамериканські власники Mercedes незабаром зможуть «тюнінгувати» свої автомобілі за допомогою офіційної програми підписки «Acceleration Increase», у Великій Британії та Європі не пропонуватимуть оновлення потужності. 

«Функція, про яку ви запитуєте, стосується лише моделей Mercedes-Benz у Сполучених Штатах і Канаді. Наразі це недоступно у Великій Британії та Європі», — сказав виданню Carscoops представник Mercedes UK 

За річну вартість 1200 доларів власники з Північної Америки, які отримають доступ до послуги Acceleration Increase, можуть підвищити потужність своїх електромобілів на 20-24 відсотки. Оновлення збільшує потужність електрокарів Mercedes під маркою 350 з 288 к.с. (215 кВт / 292 к.с.) до 349 к.с. (260 кВт / 354 к.с.) і збільшує потужність комплектації 450 з 355 к.с. (265 кВт / 360 к.с.) до 443 к.с. (330 кВт / 449 к.с.). Ця функція доступна як для електричних седанів, так й для позашляховиків Mercedes EQE та EQS. 

Mercedes-Benz EQS SUV
Mercedes-Benz EQS SUV

«Крутний момент також збільшується, що дозволяє вашому автомобілю прискорюватися помітно швидше та потужніше», — пояснюється на веб-сайті Mercedes-Benz USA. — Це скорочує час, необхідний для розгону до 100 км/год приблизно на 0,8–0,9 секунди. Цей додатковий вихід доступний у всіх програмах приводу Dynamic Select». 

Точне покращення прискорення залежить від моделі. У той час як показник розгону седана EQS450 до «сотні» падає з 5,3 секунди до 4,5 секунди, спринтерській розгін кросовера EQE350 зменшується на цілу секунду, з 6,2 секунди до 5,2 секунди. 

motorcar.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Чому Чернівецька область у зоні ризику землетрусів: пояснення сейсмолога

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY