ПолiтДумка

Михайло Романенко: молодий українець з гіперкаром за $10 млн та статком $1,5 млрд

05 июня
14:13 2023

Михайло Романенко – непублічна та маловідома особистість в Україні. Але у вузьких колах володарів криптовалюти він широко відомий. А ще він один із наймолодших мільярдерів не лише серед українців, а й серед європейців загалом. Йому 35 років, а його статки вже оцінюються майже в $1,5 мільярди.

Якщо точніше, навіть не оцінюються, а становлять. Про що свідчить баланс на його криптовалютному гаманці. В даному випадку йдеться про біткоїн.

Також завдяки соцмережам вдалося з’ясувати, що українець Михайло Романенко (Mykhailo Romanenko) став одним із перших власників Bugatti Centodieci. Це гіперкар, випущений на честь класичного Bugatti EB110 90-х років. Centodieci означає «сто десять» італійською мовою і відсилає до 110-річного ювілею Bugatti. Обмежений тираж гіперкара складає всього 10 екземплярів, що робить його дуже рідкісним та ексклюзивним автомобілем. А ще – дуже дорогим ($10 мільйонів).

Хто такий Михайло Романенко?

Це співзасновник корпорації Danvel Group, про яку ми вже згадували у статті про Bugatti Divo Назара Бабенка, уродженця Дніпра, який є партнером Михайла Романенка (родом із Чернівців, живе у Києві, але зараз частіше за кордоном). До складу цієї групи входять компанії Danvel LTD та Eternity Business Limited (основна діяльність – довірче управління активами приватних інвесторів та венчурних фондів).

Як можна побачити, Романенко та його компанії цього року номінувалися Міжнародним інвестиційним конгресом на звання «Найкращий інвестиційний продукт» року та «Найкраща партнерська програма» року.

З цікавого варто додати, що 2022 року корпорація Danvel Group виступила інформаційним партнером «Формули-1» у Монако.

Довідка: Михайло Романенко заснував свою корпорацію у 2014 році. Тоді він відкрив невеликий офіс у Києві, штат налічував усього 2 трейдери. Зараз команда Михайла входить до ТОП-20 найбільших світових команд із торгівлі на фінансових ринках. Філії корпорації розташовані в Дубаї, Лондоні, Цюріху, Відні, Сінгапурі. Danvel LTD співпрацює з JPMorgan Chase, China Construction Bank, ALIPAY, HSBC, BlackRock, Goldman Sachs тощо.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський і спікерка Сейму Литви обговорили нагальні потреби ЗСУ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!