ПолiтДумка

Mitsubishi анонсував новий компактний кросовер

02 июня
09:04 2023

Японський бренд Mitsubishi показав тізери, на яких частково зображений новий компактний кросовер для 2024 року.

В той час як для Європи Mitsubishi просто зробив ребрендинг Renault Captur у кросовер ASX, для країн Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) обраний інший підхід.  

Прем’єра нового компактного кросовера відбудеться в серпні на Міжнародному автосалоні в Індонезії, а потім він надійде в продаж у регіонах, що входять до складу АСЕАН. Автовиробник поки не хоче розголошувати назву, але кілька тизерів вже зображують як екстер’єр, так і салон новинки. 

Дизайн 

Mitsubishi XFC
Mitsubishi XFC

Світлодіодний світловий підпис може здатися трохи знайомим, адже подібний дизайн можна було побачити ще в жовтні 2022 року. Цей новий кросовер, ймовірно, є серійною версією концепту XFC, особливо тому, що останній був задуманий для країн АСЕАН. Однак Mitsubishi не виключає розширення ринків для моделі, якщо вона матиме комерційний успіх у цільових країнах. 

Mitsubishi ASX 2024 року

Кросовер, який ще не отримав офіційну назву, стане першим з новою звуковою системою від Yamaha. Це майже все, що Mitsubishi розкривала на даний момент, але концепт був розроблений з режимом водіння на мокрій дорозі, а також трьома додатковими режимами на вибір: звичайним, гравієм і брудом.  

Mitsubishi ASX 2024 року

В нижченаведеній галереї XFC рекламувався як найкращий у своєму сегменті із великим внутрішнім простором і екраном, розташованим поруч, що вже стало нормою у 2023 році. 

Інші плани 

Плани Mitsubishi 2025

Mitsubishi планує й інші новинки, оскільки цей компактний кросовер є лише одним із багатьох автомобілів, які незабаром з’являться. Попередньо представлений концептом XRT, наступне покоління Triton (він же L200 на деяких ринках) стає все ближчим і приєднається до Delica Mini, гібридного Xpander і суперміні Colt на базі Renault Clio. Згідно з дорожньою картою, опублікованою в березні, до 2025 року з’явиться позашляховик на рамі, а також трирядний позашляховик і дворядний гібридний позашляховик. 

Крім того, до 2028 року буде випущений повністю електричний пікап і дворядний позашляховик без двигуна внутрішнього згоряння. Mitsubishi також виведе на ринок додаткові автомобілі, розроблені спільно з Renault і Nissan. Очікується, що електрифіковані автомобілі становитимуть половину продажів до 2035 року, коли всі транспортні засоби будуть або гібридними, або повністю електромобілями. 

Share

Статьи по теме

Последние новости

Входження до Ради керуючих МАГАТЕ підкреслює міжнародну безпекову роль України — Зеленський

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY