ПолiтДумка

Новий БТР «Козак-7» став на озброєння десантно-штурмової бригади ЗСУ

29 мая
20:27 2023

Стало відомо, що 82-а окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ отримала бронеавтомобілі українського виробництва. Йдеться про броньовики «Козак-7», котрі з’явились на відеоролику одного з інтернет-журналів, де вітчизняний БТР їде в колоні іншої техніки українських десантників. На відео можна розгледіти і американський MRAP «Cougar», і бронеавтомобіль Stryker в модифікації M1126 ICV та M1132 ESV.

Новий БТР «Козак-7» став на озброєння десантно-штурмової бригади ЗСУ

«Козак-7» – це український бронетранспортер, що розроблений командою НВО «Практика» в колаборації з іншими учасниками Ліги оборонних підприємств. Дебют моделі відбувся на початку 2022 року.

Новий БТР «Козак-7» став на озброєння десантно-штурмової бригади ЗСУ

В довоєнний час, БТР був створений для іноземного замовника за індивідуальним технічним завданням, котрий окреслював інноваційні вимоги та передові технології, котрі мають належати транспортному засобу. Автомобіль створений на базі аналізу світового досвіду до машин такого класу, котрі створені для ведення бойових дій в умовах міської забудови.

Новий БТР «Козак-7» став на озброєння десантно-штурмової бригади ЗСУ

«Козак-7» створений на шасі Ford F-550 4×4, яке істотно змінили завдяки встановленню комплексного рішення від компанії з однієї з країн НАТО. Цей комплект включає посилені мости, ресори, амортизатори, кардани, стабілізатори, нові стандартизовані за стандартом НАТО армійські ступиці коліс. Це дозволило отримати загальну вантожопідйомність у 12 тонн.

Новий БТР «Козак-7» став на озброєння десантно-штурмової бригади ЗСУ

Під капотом бронетранспортера знаходиться двигун Power Stroke V8 turbodiesel з потужністю 390 кінських сил, який здатний розігнатись до 150 км/год. Екіпаж складає до 9 бійців.

Рівень балістичного захисту БТР відповідає стандарту ПЗСА-5 (аналогічний стандарту НАТО STANAG 4569 lvl 2) та захищає від куль 7,62х51 мм у всіх проєкціях. Протимінний захист витримує міни потужністю до 6 кг тротилу.

Основні характеристики бронеавтомобіля «Козак-7»:

  • Повна маса – 11800 кг;
  • Довжина – 6600 мм;
  • Ширина – 2340 мм;
  • Висота по корпусу – 2600 мм;
  • Коробка передач – автоматична;
  • Кліренс – 370 мм.

Розробка має можливість створення на основі «Козак-7» ряду спеціальних машин, наприклад, командно-штабних, пунктів управління, протитанкових комплексів, медичних тощо.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

ISW: Украина пытается ослабить ПВО России перед получением F-16

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!