• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Оновлений субкомпактний кросовер Peugeot 2008 показали на фото під час випробувань

24 марта
14:56 2023

Хоча закамуфльований прототип приховує багато змін, інсайдери передбачають невеликі доробки передньої та задньої частин паркетника, а також оновлений дизайн решітки радіатора та злегка підправлені бампери та фари.

Модель 2008 року вже отримала оновлення у 2023 році з приєднанням до моторної гами бензинових двигунів серії “PureTech”, оснащених помірною гібридною технологією, що призвело до 15-відсоткового зниження витрати палива. А електрична модель E-2008 успадкує найновіше обладнання від моделі E-208 2023, отримавши новий двигун потужністю 156 кінських сил і потужніший акумулятор ємністю 48,1 кВт/год, що забезпечує запас ходу до 400 кілометрів на одній зарядці.

Однак це не все, що планує Peugeot зробити для своєї електричної лінійки. Компанія також працює над моделлю E-3008, яка використовуватиме спеціальну електроплатформу та пропонуватиме двомоторну установку із запасом ходу до 700 кілометрів без підзарядки. Очікується, що компактний електричний кросовер буде представлений наприкінці цього року, а незабаром за ним буде семимісний E-5008.

Прихильність Peugeot до електрифікації є очевидною, і оновлення моделі 2008 у середині циклу є лише останнім прикладом зусиль автовиробника щодо забезпечення більш екологічних варіантів автомобілів для своїх клієнтів. Очікується, що оновлений 2008 з’явиться в салонах Європи наприкінці цього року, що дасть покупцям ще більше причин розглянути стильний та ефективний кросовер Peugeot субкомпактний до покупки. (Фото: www.motor1.com , Peugeot)

uamotors.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Полный гайд: что нужно делать с кожей после 40 лет, чтобы избежать пластики

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY