ПолiтДумка

Пекінський автосалон не відбудеться у 2022 році – причин

11 ноября
22:12 2022

Востаннє шоу провели два роки тому — восени 2020-го.

Найбільший автомобільний захід Китаю, Пекінський автосалон, цього року довелося скасувати. Як пише Reuters з посиланням на організаторів, причина такого рішення — у черговому великому спалаху Covid-19 у китайській столиці. До середи кількість випадків зараження коронавірусом на день досягла 7740. Це найвищий показник за останні п’ять місяців, і влада стурбована тим, що хворих продовжують виявляти за межами ізольованих районів.

Пекінський автосалон-2022 мав пройти наприкінці квітня, проте через коронавірус його перенесли на невизначений термін. Тепер же стало відомо, що цьогорічний захід зовсім не відбудеться через той самий вірус, з яким китайська влада продовжує старанно боротися, регулярно оголошуючи карантини. Спочатку свої новинки на шоу планували показати Mercedes-Benz, Audi та BMW, а також Volkswagen та місцеві компанії.

При цьому на старті пандемії у 2020 році автосалон у Пекіні таки вдалося провести. Його довелося перенести з весни, на яку припала перша хвиля і найжорсткіші обмеження, на середину осені.

Крім пекінського, “жертвою” нового спалаху Covid стало автошоу в Гуанчжоу, заплановане на 18-27 листопада. Auto Guangzhou 2022 було офіційно перенесено на неназваний термін, проте організатори не розкрили нових дат. Ймовірно, на нього чекає та сама доля, що й столичний захід, бо до кінця року залишилося менше двох місяців.

Аmpercar.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Бущан – пятый вратарь-капитан в истории Динамо

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!