• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Перевірятимуть п’яних водіїв за кермом по-новому – що змінилося

25 января
19:00 2023

Перевірка водіїв на стан сп’яніння – одна з найбільш обговорюваних процедур як серед автомобілістів, так і серед чиновників.

При зупинці автомобіля представники патрульної поліції мають право попросити водія пройти перевірку на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння і той не має права їм відмовити. В ідеалі, навіть законослухняні водії повинні знати порядок проходження огляду, наприклад, при відмові на абсолютно тверезого водія можуть скласти протокол за перебування за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Про зміни в “Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або знаходження під впливом лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції водія та проведення такого огляду” повідомив представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук на своїй сторінці до Telegram.

“Серед іншого, передбачено, що огляд на місці зупинки транспортного засобу проводиться з використанням технічних засобів відеозапису, а у разі неможливості використання таких засобів, огляд проводиться у присутності двох свідків. Матеріали відеозапису обов’язково додаються до протоколу про адміністративне правопорушення”, – прокоментував нововведення Тарас.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Заре не подошли три игрока, которые были на просмотре — Футбол, Заря, Чемпионат Украины, Сборы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY