ПолiтДумка

Peugeot демонструє нову “панорамну” концепцію салону

07 июня
21:09 2023

Новий інтер’єр Peugeot Panoramic I-Cockpit дебютує на новому Peugeot 3008 і замінить попередню концепцію салону iCocpit.

Новий купе-подібний кросовер Peugeot 3008, який надійде у продаж з вересня 2023 року, стане першою моделлю Бренду, яка отримає салон Peugeot Panoramic I-Cockpit.

Концепція салону Peugeot I-Cockpit у різних варіаціях існує вже понад 10 років – за цей час було реалізовано понад 10 мільйонів автомобілів з таким інтер’єром. Peugeot I-Cockpit мала найсучасніші технології свого часу: цифрову панель приладів, діджитал підключення, голосові команди, 3D-ефекти, перемикачі i-Toggles з можливістю налаштування тощо.

Інноваційний салон Peugeot Panoramic I-Cockpit для майбутньої моделі 3008 складається з трьох ключових елементів: вигнутого панорамного 21-дюймового HD-дисплею, нового компактного керма та блоку перемикачів i-Toggles.

Всі ключові ідеї змін та трансформацій французи описують трьома словами:

  • ALLURE: захоплюючий і витончений ефект в салоні автомобіля завдяки панорамному 21-дюймовому дисплею, що наче піднесений та літає над панеллю приладів
  • EXCELLENCE: безкомпромісно якісне поєднання матеріалів і ретельності оздоблення, сучасні послуги в режимі онлайн
  • EMOTION: салон створювався так, щоб дарувати насолоду від інтуїтивно-зрозумілого керування, дарувати відчуття безпеки всередині автомобіля, дарувати комфортний внутрішній простір.

Команда Peugeot вирішила об’єднати два з трьох основних елементів i-Cockpit®: цифрову панель приладів та великий центральний сенсорний дисплей. Тепер вони вбудовані у вигнутий панорамний екран, що складається з єдиної 21-дюймової панелі HD-формату, яка простягається від лівого краю передньої панелі салону до центральної консолі. Новий 21-дюймовий дисплей встановлений за допомогою задньої ніжки, яка непомітна з салону – завдяки цьому складається враження левітації: панорамний дисплей наче піднесений та злітає над основною передньою панеллю салону. Цей ефект додатково підкреслює спеціальне світлодіодне декоративне підсвічування навколо екрану.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Стефанчук подякував маршалку Сенату Польщі за значний внесок у протидію російській агресії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY