• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Представлений Munro MK_1 — електричний позашляховик із півметровим кліренсом та розгоном до «сотні» за 4,9 с

07 декабря
22:08 2022

Він може долати водні перешкоди глибиною до 800 мм.

Компанія Munro Vehicles представила свій перший електричний позашляховик MK_1, заявляючи, що він настільки ж міцний та надійний, наскільки екологічно чистий.

Залежно від версії Munro MK_1 пропонує потужність 295 к.с або 375 к.с. та крутний момент до 700 Нм. Однак, на відміну від більшості інших повнопривідних електричних позашляховиків, тут використовується тільки один двигун, а не двигуни на кожній осі.

У Munro вирішили використати один електродвигун через сильну орієнтацію на бездоріжжя. Силовий агрегат розташований посередині позашляховика, що допомагає досягти майже ідеального розподілу ваги 50/50. Це також забезпечує ідеальний розподіл крутного моменту.

«Найкращий спосіб їздити бездоріжжям — забезпечити, щоб на кожне колесо передавався однаковий крутний момент і щоб усі колеса оберталися з однаковою швидкістю, — сказав Рассел Петерсон, генеральний директор Munro. — І неважливо, наскільки розумним є ваш комп’ютер, у вас все одно будуть проблеми, якщо у вас в автомобілі роздільна трансмісія».

Двигун може розігнати MK_1 від 0 до 100 км/год лише за 4,9 секунди. Однак максимальна швидкість обмежена на позначці 129 км/год. Munro MK_1 пропонуватиметься з АКБ на 61 кВт•год або 82 кВт•год. Остання забезпечує запас ходу до 306 км.

Автомобіль має дорожній просвіт 480 мм, може долати водні перешкоди глибиною до 800 мм. Кути в’їзду та з’їзду становлять 84 та 51 градус відповідно.

MK_1 також досить великий, щоб умістити стандартний європіддон у вантажному відсіку. Він може перевозити вантаж масою до 1000 кг та буксирувати причіп до 3500 кг.

Спочатку Munro вироблятиме всього 250 одиниць на рік, але заявляється, що з часом їх кількість збільшиться до 2500 машин. Ціни на позашляховик починаються від 49995 фунтів стерлінгів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

ПЦУ отримає угоду на користування двома храмами Києво-Печерської лаври,

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY