• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Стало відомо, хто в Україні зможе безкоштовно розмитнити автомобіль

27 марта
00:19 2023

В Україні існують пільги на житло для учасників бойових дій та їхніх сімей, але наразі немає пільг на розмитнення автомобілів. Однак, в учасників бойових дій є надія, оскільки до Верховної Ради подано кілька законопроектів, які можуть забезпечити пільгове оподаткування при ввезенні автомобілів.

За словами юриста Віктора Волошина, наразі до Верховної Ради подано три законопроекти (№ 7498, № 7499 та № 7499). Ці законопроекти мають на меті забезпечити нульове розмитнення для ввезення автомобілів учасниками бойових дій.

Хронологія

Хоча деякі з цих законопроєктів були подані ще влітку 2022 року, вони навряд чи будуть ухвалені найближчим часом. Однак є надія, що вони можуть бути прийняті до кінця 2023 року.

У разі прийняття законопроекту про пільгове розмитнення автомобілів ним зможуть скористатися особи, які брали безпосередню участь у бойових діях із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рашистів з початку воєнного стану, тобто з лютого 2022 року, до закінчення воєнного стану та протягом одного року після його закінчення або скасування.

Розмитнення

Пільговий режим для власників автомобілів

Крім того, пільгове розмитнення поширюватиметься на власників автомобілів, які були знищені внаслідок воєнних дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рашистів.

Замість висновку

Отже, подані до Верховної Ради законопроекти щодо пільгового розмитнення автомобілів для учасників бойових дій в Україні можуть принести значне полегшення для тих, хто постраждав від військової агресії росії. Хоча прийняття цих законопроектів може зайняти певний час, є надія, що учасники бойових дій та автовласники, які постраждали внаслідок бойових дій, отримають необхідну підтримку.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Він поклав своє життя за нас. На Дніпропетровщині з почестями в останню путь провели Євгенія Антонова

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY