ПолiтДумка

Стартап Paired Power представив сонячний навіс потужністю 5 кВт для заряджання електромобілів

19 сентября
09:45 2022

Каліфорнійська компанія Paired Power представила навіс потужністю 5 кВт із вбудованими можливостями заряджання електромобілів. Продукт PairTree можна використовувати як в мережевому, так і в автономному режимах, і його можна поєднувати із системами літій-іонних акумуляторів із ємністю зберігання до 40 кВтг.

“Продукт на даний час продається тільки в США, але в майбутньому компанія розгляне міжнародні можливості”, – сказав представник компанії.

Навіс для автомобіля може вмістити до 10 двосторонніх сонячних модулів і може бути встановлений протягом одного робочого дня, лише двома робітниками, які використовують стандартні ручні інструменти.

“Установка традиційних зарядних пристроїв для електромобілів і сонячних навісів – це трудомісткий процес, не кажучи вже про збої та затримки будівництва”, – сказав генеральний директор Том МакКалмонт. «Ми розробили PairTree, щоб усунути ці проблеми та зробити перехід на сонячну зарядку та зарядку електромобілів простим і масштабованим, а також досить модульним, щоб задовольнити майбутні потреби».

Система має розміри 3,2 м x 5,2 м x 3,7 м та підтримує одно- та двопортову зарядку «Level 2» та універсальний зарядний інтерфейс SAE J1772. 5-контактний J1772 – це північноамериканський стандарт електричних роз’ємів для електромобілів.

Навіс встановлений на сталевому фундаменті з баластом, що, за словами компанії, дозволяє клієнтам уникнути дорогих фундаментних робіт.

“PairTree пропонує додаткові варіанти батарей або заземлюючих гвинтів для захисту зарядного пристрою при сильному вітрі”, – йдеться у повідомленні. «PairTree призначений для встановлення поруч із кількома пристроями для отримання додаткової енергії для живлення додаткових зарядних пристроїв». Система вимагає мінімального обслуговування, тому що в ній немає рухомих частин.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Дуда звернеться до Зеленського з нагоди другої річниці російської агресії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!