ПолiтДумка

ТОП-3 найдратівливіші преміальні опції у старих авто

26 ноября
19:50 2022

З часом, багато опцій, які були показником статусу стають тягарем для своїх власників.

При виборі вживаних авто, власники намагаються знайти автомобіль у “багатій” комплектації, щоб в авто було встановлено якнайбільше різноманітних опцій. У більшості машин такий підхід і в правду є абсолютно адекватним, але в деяких авто зайва кількість опцій може стати тягарем для власника, передає  Автосота.

Сьогодні ми розповімо про вибірку з трьох найпроблемніших преміальних опцій, які з часом тільки дратують власників уживаних авто.

Шкіряний салон

Шкіра з дуже давніх часів вважається показником статусу, не винятком сталі і автомобілі, щоправда, нова шкіра і та, яка від’їздила вже не один десяток років дорогами – сильно відрізняються. Головна проблема шкіряних салонів — необхідність у ретельному догляді. Якщо вчасно не возити авто на хімчистку або не обробляти відповідною хімією, то згодом шкіра замнеться, натисне тріскатись і рватися.

Пневмопідвіска

Пневмопідвіска може завдати проблем навіть першому своєму власнику. Як показує практика, пневмопідвіска на більшості преміальних автомобілів є досить ненадійною. Попри запевнення виробників, пневмопідвіска потребує своєчасного обслуговування. Найненадійнішими в пневматичній системі авто вважаються самі пневмобалони та компресор. Якщо пневмопідвіска виходить з ладу, то варто готуватися до того, що за ремонт доведеться віддати кругленьку суму.

Панорамний дах

Як не дивно, але звичайний панорамний дах також може завдати власнику чимало проблем. Подібний елемент в автомобілі додає світла в салон і додає автомобілю преміальності в очах оточуючих. Як і з пневмопідвіскою, якщо люк з панорамним дахом не обслуговувати, то з ладу виходять гумки ущільнювача і салон починає потрапляти пил і бруд.

Крім цього, в авто з люками та панорамними дахами потрібно обслуговувати зливні отвори, адже якщо вони заб’ються, то волога може почати потрапляти в салон, що призведе до дуже сумних наслідків.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Роботи-собаки з кулеметом мають точність кращих снайперів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!