ПолiтДумка

У Німеччині дебютував новітній позашляховий мікроавтобус українського виробництва

30 сентября
01:59 2022

На виставці IAA 2022 у Гановері дебютувала новітня модель українського виробництва Torsus Crafter 4×4, при чому її демонстрували на стенді Volkswagen, поряд з іншими модифікаціями німецького бренду.

Як пише ТопЖир, посилаючись на AUTO-Consulting, позашляхова «маршрутка» була створена на базі Volkswagen Crafter 4Motion, але це не просто глибока модернізація, а фактично новий автомобіль. Саме тому, він вже має емблему Torsus замість VW, але всі зміни погоджено та омологовано з Volkswagen, що й дало змогу концерну пропонувати таку модель на власному стенді.

Torsus Crafter 4×4 має кліренс в 29 см і здатен долати броди глибиною 69 см, а зі спеціальним пакетом навіть 82 см. Нижня частина кузова авто захищена покриттям Line-X, крім того є захисні елементи по периметру кузова з композитного матеріалу, підсилений передній бампер, захисні решітки для фар та ліхтарів, потужний захист мотора та трансмісії. Було повністю змінено і підвіску Crafter. Тепер він має великі ходи та надзвичайну енергомісткість, що робить його рух впевненим на бездоріжжі.

topgir.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Monarch Tractor: у Каліфорнії розпочали випуск безпілотних електричних тракторів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY