ПолiтДумка

У Швейцарії розробляють електромобіль, який працює на морській воді (Фото)

26 ноября
21:20 2022

Швейцарська компанія nanoFlowcell готується вивести на ринок незвичайний електромобіль під назвою Quantino twentyfive. Його особливість у тому, що він не вимагає зарядки.

Новинка являє собою невеликий чотиримісний спорткар зі стрімким дизайном та футуристичним інтер’єром. Електромобіль оснащений двигуном потужністю 108 кінських сил і здатний розігнатися до сотні за 5 секунд і розвинути 200 км/год.

Родзинка електрокара — це його запас ходу в майже 1000 км, що є рекордним показником серед електромобілів. Цікаво, що замість заряджання батареї потрібна заправка елементів.

Річ у тому, що новий nanoFlowcell Quantino twentyfive оснащений дуже нестандартною рідинною проточною батареєю. Вона складається з двох 160-літрових баків, заповнених електролітом з позитивним та негативним зарядами. Готують його на основі звичайної солоної морської води.

За словами розробників, контакт рідин призводить до реакції, у результаті якої виробляється електроенергія. Вона живить електричний агрегат за допомогою суперконденсатора. Заправка електролітом займає лічені хвилини.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Роботи-собаки з кулеметом мають точність кращих снайперів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!