• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Українці створили транспортний засіб для ЗСУ з двигуном від Audi

28 января
09:22 2023

Українські ентузіасти продовжують дивувати своїми винаходами, роблячи свій внесок у перемогу ЗСУ. Днями волонтери з Вінниці представили модель багі із відмінними позашляховими якостями, призначену для наших розвідників.

Саморобна модель багі вирушає на допомогу українській армії

Нещодавно вінницькі волонтери сконструювали оригінальний транспортний засіб, який допоможе нашій армії на полях битви. Перший екземпляр уже пройшов усі випробування та був відправлений до Гостомельської воєнізованої бригади. На черзі ще кілька штук, які зараз проходять збірку.

багі для ЗСУ

Розробкою та виробництвом моделі займається вінницький конструктор та перегонщик авто Віктор Берк. До речі, транспортні засоби для наших воїнів він став збирати ще у 2014 року.

Можливості моделі та її технічні характеристики

Ця модель багі буде корисна насамперед на пересіченій місцевості – її позашляхові якості досить великі. Перевозити цією моделлю можна як особовий склад, так і боєприпаси. Відмінній прохідності також сприяє широкий діапазон роботи підвісок.

Що стосується інших особливостей моделі, то тут можна відзначити вертикальні двері ТЗ із перекиданням назад. Це зроблено для зручності посадки та висадки пасажирів.

багі для ЗСУ

У внутрішньому оснащенні є вентиляція та система опалення. Також є тепловізор, що дозволяє в темний час доби пересуватися з вимкненим зовнішнім освітленням.

Дах багі сконструйований таким чином, що дозволяє там встановити спеціальні кріплення для монтажу трьох різних видів стрілецької зброї.

Складання моделі почалося практично з нуля, а витрати на перший екземпляр склали близько 10 тисяч доларів. Допомогу із силовим агрегатом надали литовські друзі, надавши дизельний двигун Audi потужністю 200 кінських сил.

avtosota.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

РФ начала применять свой аналог бомб JDAM-ER — СМИ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY