• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

В другій половині 2023 року Audi почне виробництво нового електричного позашляховика

18 марта
14:57 2023

Audi Q6 e-tron — новий електричний позашляховик, виробництво якого почнеться в другій половині 2023 року.

За словами Audi, це одна з 20 нових моделей, які вона планує випустити до 2025 року, «з яких більше десяти будуть електричними». A6 (звичайний та e-tron) з’явиться в наступному, 2024 році.

Audi RS Q6 E-Tron 2023Audi RS Q6 E-Tron 2023

Q6 e-tron матиме два варіанти кузова: звичайний та Sportback, як, наприклад, у випадку з поточним Q8 e-tron (який раніше був просто Audi e-tron). Це буде перша модель, побудована на платформі PPE Volkswagen Group.

Audi Q6 e-tron 2023

На даний момент є лише кілька зображень автомобіля, закамуфльованого під час випробувань на етапі прототипу. Q6 e-tron матиме електричну архітектуру 800 В, що дозволяє заряджати до 350 кВт (Audi не повідомляє, скільки конкретно це буде робити). В Audi e-tron GT, який також має 800 В, але на іншій платформі, J1, яку він поділяє з Porsche Taycan, максимальна потужність підзарядки становить 270 кВт.

Нагадаємо, минулого року компанія оголосила про плани переходу на електрокари. Так, Audi почне поступову відмову від автомобілів з ДВЗ з метою припинення їхнього випуску до 2033 року. У 2029 році всі складальні заводи випускатимуть щонайменше один електромобіль.

avtosota.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Швеция — Бельгия: смотреть онлайн видеотрансляцию матча Евро-2024 — Футбол, сб. Швеции, сб. Бельгии, сб. Швеции — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY