• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

В Україні падають ціни на пальне

25 января
21:59 2023

За прогнозами людей, пов’язаних з паливними ринками, здешевлення палива триватиме ще відносно недовго.

Останнім часом цінник на пальне в Україні у роздрібному продажу продовжує падати і це попри зростання котирувань на зовнішніх ринках. Наразі ключовими факторами падіння цін на пальне є високі темпи постачання, а також велика конкуренція між різними мережами АЗС. Водночас експерти прогнозують, що тенденція до здешевлення палива вже в лютому зміниться і ціни підуть у зростання повідомляє Delo.

Аналітик видання “НафтоРинок” Олександр Сіренко зазначає, що за тиждень з 16 по 22 січня в Україні спостерігався спад цін на паливо під тиском гуртових цін нафтопродуктів, що утворилися внаслідок надлишку. У середньому цінник для роздрібних покупців знизився від 1 до 3 гривень за літр, залежно від палива та бренду АЗС.

Також експерт упевнений, що великі гравці ринку палива в Україні незабаром знизять ціну ще на 1 гривню за літр у спробі переманити потенційного покупця. Водночас ця ситуація є тимчасовою і через перенасичення паливом і неспокійну ситуацію на ринку (йдеться про загрозу ракетного обстрілу), трейдери спробують продати залишки палива якнайшвидше.

А ось наступні партії вже закуповуватимуть за завищеними цінами, які сформувалися через зростання ціни на барель нафти. Вже на цьому тижні ціни підуть у зростання, але йдеться лише про ціни в гуртових закупівлях, зміни ціни на паливо в роздріб варто очікувати не раніше 10 лютого, вважає директор групи “Прайм” Сергій Леушкін.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Suzuki опублікувала глобальну лінійку електромобілів, включаючи електричний Jimny для Європи

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY