• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Верховна Рада посилить покарання для водіїв в України

22 марта
21:21 2023

Україна планує вжити більш жорстких заходів проти порушників правил дорожнього руху, зокрема, проти водіїв, які перебувають під впливом алкоголю, наркотиків або інших інтоксикантів. Про це повідомляє Avtosota.

Законопроект № 9076

До Верховної Ради внесено законопроект № 9076, який передбачає посилення покарання для водіїв, спійманих за кермом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Автори законопроекту стверджують, що керування автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння під час воєнного стану є свідченням низьких моральних стандартів водіїв.

Окрім існуючих штрафів, запропонований закон також дозволяє конфісковувати транспортні засоби у нетверезих водіїв, які повторно порушують правила дорожнього руху протягом року. Ці транспортні засоби будуть утилізовані для потреб Збройних Сил.

Розмір штрафів може збільшитися з 2000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а право керування транспортними засобами може бути призупинено на 5 років замість 3. Також пропонується збільшити строк позбавлення права керування транспортним засобом у разі застосування до особи адміністративного арешту з 3 до 5 років. У цьому випадку транспортний засіб також буде конфісковуватися, а не вилучатися.

Крім того, штраф за повторне порушення протягом року може збільшитися з 3000 до 4000 тисяч гривень.

Ці нові правила демонструють прагнення України сприяти підвищенню безпеки дорожнього руху та зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод, спричинених водінням у нетверезому стані.

Посилюючи покарання для порушників, уряд сподівається заохотити водіїв бути більш відповідальними на дорозі та не наражати на небезпеку себе та інших.

autotheme.info

Share

Статьи по теме

Последние новости

RAM готує новий пікап, який становитиме конкуренцію Volkswagen Amarok

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY