• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Водіїв попередили: автомобілі Hyundai та Kia можуть спалахнути

27 марта
04:47 2023

Після відгуку Palisade, технічно схожих з Telluride, Sorento і Sportage, представники Hyundai та Kia випустили ще два відгуки з тієї ж причини. Загалом з цієї нагоди відкликано 571 467 автомобілів, у тому числі 567 912 Hyundai та 3 555 Kia.

Канадський дилер Hyundai вперше повідомив про проблему, пов’язану з модулем джгута причіпного пристрою, ще у березні 2021 року. Модуль виробництва SEGI Korea має друковану плату, чутливу до влучення води через 4-контактний роз’єм. Існує висока можливість короткого замикання як під час руху, так і при вимкненому моторі.

Hyundai зрозумів, що щось не так з Santa Fe , випущеними з 2019 по 2023 рік у березні минулого року, після того, як американський підрозділ отримав судовий позов та звіт про два окремі інциденти. Santa Fe ідентичний Santa Cruz , тому пікапи 2022-2023 модельного року також відгукуються. Щодо обох автомобілів, автовиробнику відомо про шість інцидентів, пов’язаних із вищезазначеною проблемою в США, серед яких одне повідомлення про пожежу та п’ять — про термічні пошкодження.

Kia North America була проінформована про складання допоміжного причіпного пристрою Carnival. Фахівці з безпеки в Kia не отримали жодних повідомлень про спалах або інші пошкодження, але все ж таки відкликали моделі 2022-2023 років, вироблені в період з 4 січня 2021 по 2 лютого 2023 року. У Hyundai період виробництва – з 18 грудня 2020 року до 13 березня 2023 року.

Kia вказує один номер деталі для вузла джгута причіпного пристрою, Hyundai – чотири. Обидві південнокорейські компанії повідомлять своїх дилерів у травні 2023 року з інструкціями щодо встановлення 15-амперного запобіжника та комплекту подовжувачів проводів. До того часу постраждалим власникам рекомендується паркувати свої транспортні засоби далеко від будівель.

uamotors.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кардіолог перерахував симптоми інфаркту

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY