• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Volkswagen імпортуватиме електромобілі з Китаю в Європу

08 декабря
01:07 2022

Група Volkswagen анонсувала імпорт електромобілів китайського виробництва до Європи під брендом Cupra.

Volkswagen слідуватиме за Tesla, BMW та іншими автовиробниками в експорті електромобілів з Китаю до Європи, посилаючись на обмежені виробничі потужності на внутрішньому ринку. 

Спортивний іспанський бренд Cupra, який входить до Групи Volkswagen, вироблятиме свій перший повністю електричний позашляховик Tavascan на одному з заводів спільного підприємства в Аньхуї. 

Cupra Tavascan

Побудований на тій же платформі MEB, що й серія VW ID.4, компактний Tavascan має надійти в продаж у Європі в 2024 році. Це друга модель Cupra на платформі MEB після хетчбека Born. 

«Фабрика в Аньхуї була заводом з потрібною потужністю та технологіями на момент планування виробництва», — йдеться в заяві VW у п’ятницю, додаючи, що вона не планує виробляти інші автомобілі в Китаї для експорту. 

VW працює над своїм п’ятирічним фінансовим планом, щоб вирішити, які нові моделі вироблятимуться на яких заводах і скільки грошей інвестувати в ці місця до середини десятиліття. Ці рішення залежать від запуску програмних платформ для майбутніх електричних моделей, які компанії неодноразово відкладали. 

Cupra Tavascan

Електричні моделі, які вже поставляються з китайських заводів у європейські салони, включають Tesla Model 3, BMW iX3 і Renault Dacia Spring. 

Очікується, що незабаром автовиробники продадуть 800 000 автомобілів, імпортованих до Європи з Китаю. 

Share

Статьи по теме

Последние новости

Де Дзерби: Надеемся, что Кайседо останется в команде — Футбол, Мойсес Кайседо, Роберто Де Дзерби, Брайтон, Чемпионат Англии, Трансферы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY