• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Як не допустити поломки автоматичної коробки передач

22 марта
18:23 2023

Автоматичні коробки передач набагато зручніші за МКПП, але у них є один великий мінус порівняно з класичною трансмісією – схильність до поломки та високі витрати на ремонт. Але якщо “хворобу придушити на ранній стадії”, то можна уникнути головного болю, відбувшись лише легким переляком. Що ж саме потрібно зробити завчасно, щоб не витрачати потім час і гроші?

АКПП. Сигнали, які не можна недооцінювати

Однією з найпоширеніших причин виходу з ладу автоматичної коробки передач, за умови, звичайно, що вона правильно обслуговується, є витік мастила, що може бути викликано механічними пошкодженнями корпусу або прокладки. Трансмісійне мастило циркулює в замкнутому циклі і не згорає на відміну від мастила у двигуні. Якщо витік невеликий, він може залишатися непоміченим тривалий час, але через деякий час є ризик виходу з ладу передачі. Якщо коробка передач не працює належним чином і є видимий витік, не заводьте автомобіль. Зверніться по допомогу, а найкраще – привезіть автомобіль в авторемонтну майстерню, де усунуть причина витоку і додадуть трансмісійне мастило.

Як при динамічній, так і при спокійній їзді, перемикання має бути плавним. Якщо ж воно не таке і навіть більше – водій помічає тривожні постукування або удари, це свідчить про те, що мастило зношене або ж є пошкодження самої коробки. У таких ситуаціях складно одразу зрозуміти, що саме сталося, тому слід утриматися від тривалих поїздок і якомога швидше організувати відвідування майстерні. Інакше проблема посилиться, і ремонт може обійтися набагато дорожче.

Коли індикатор інформує водія про несправність двигуна, це також може свідчити про проблеми з коробкою передач. В такій ситуації необхідна комплексна діагностика, яка виявляє дефекти при підключенні до автомобіля. На підставі цих даних механік може визначити, чи є проблеми з коробкою передач або ж лампочка загорілася з іншої причини.

АКПП Регулярна перевірка

Попри те, що автомобілем можна керувати і з не дуже справною коробкою, не варто чекати, коли симптоми поглибляться, повністю знерухомивши авто. Що швидше буде діагностовано несправність, то вища ймовірність зменшення витрат на ремонт.

Ну і не забувайте головне – у випадку з автоматичними трансмісіями дуже важливо міняти мастило. Якщо це робити своєчасно, трансмісія буде практично вічною. Тому не забувайте регулярно відвідувати сервіс.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Шовковский: Турнирных задач нет, но есть лицо, которое игроки не должны терять — Футбол, Александр Шовковский, Динамо Киев, Верес, Чемпионат Украины — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY