• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Шукаємо інформацію по ЄДРПОУ

25 января
20:16 2023

Кожна юридична особа після підготовки відповідного пакету документів та реєстрації в установленому законом порядку отримує свій код в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (скорочено ЄДРПОУ). В кожному коді міститься 8 цифр, які є незмінними впродовж всього часу господарської та фінансової діяльності установи аж до її ліквідації. Код слугує засобом ідентифікації юридичної особи при укладанні будь-яких договорів, отриманні кредитів, відкритті банківських рахунків, зміні керівників чи засновників (власників) компанії або фірми. Отримати витяг з ЄДРПОУ безкоштовно можна на сайті usr.minjust.gov.ua.


Як отримати інформацію по ЄДРПОУ

Повна база даних щодо юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань міститься в Єдиному державному реєстрі Міністерства юстиції України. Отримати дані з реєстру можна цілком безкоштовно чи за певну оплату. Безкоштовне отримання інформації дозволяє вести пошук тільки за кодом ЄДРПОУ або назвою юридичної особи (пошук фізичних осіб-підприємців можна вести тільки за номером, що вказаний у їхній картці платника податків або за прізвищем, ім’ям та по-батькові ФОПа).

Платний пошук необхідної інформації з Єдиного реєстру має ряд переваг, оскільки:

  • дозволяє вести пошук компанії чи фірми за даними засновника юридичної особи чи ПІБ її керівника;
  • дозволяє отримати необхідну інформацію за ПІБ підписантів, яка засвідчили своїми підписами установчі документи, що слугували підставою для реєстрації (перереєстрації) юридичної особи;
  • надає можливість завантаження отриманої на запит інформації в файлових документах, наприклад в форматі pdf.

Для проведення безкоштовного запиту щодо інформації з ЄДР необхідно зайти на сайт usr.minjust.gov.ua та зазначити критерії пошуку – за цифровим кодом ЄДРПОУ чи за назвою юридичної особи (ПІБ фізичної особи-підприємця).

Як вести платний пошук необхідної інформації в ЄДР

Для того, щоб вести платний пошук необхідної інформації в Єдиному державному реєстрі за більшою кількістю вихідних даних, пошуковцю необхідно зареєструватися на сайті Мінюсту та пройти відповідну ідентифікацію. Після завершення пошуку – провести оплату отриманих послуг за допомогою банківської карти в онлайн режимі.

Платний пошук інформації з ЄДР на сайті youcontrol.com.ua дозволяє отримати дані щодо ПІБ керівника та головного бухгалтера юридичної особи, її місцезнаходження та основні види діяльності, якими займається компанія (фірма). Також в отриманій інформації будуть зазначені дані щодо дати та номера запису про реєстрацію юридичної особи, припинення нею господарської діяльності, дати відкриття виконавчих проваджень, учасником яких виступає компанія.

news-xl.net

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ізраїль підтримує Україну більше, ніж про це відомо – посол

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY