ПолiтДумка

Світові мільярдери втратили рекордну суму грошей за останні пів року

03 июля
14:45 2022

500 найбагатших людей світу втратили 1,4 трильйона доларів у першій половині 2022-го року.

Таку інформацію оприлюднив Bloomberg. Це найгірше перше півріччя для статків мільярдерів із 1970-го року, зазначають аналітики видання.

Нинішній період різко відрізняється від ситуації попередніх двох років. Тоді статки надбагатих людей планети навпаки зростали, оскільки уряди та центральні банки вжили безпрецедентних заходів стимулювання економіки після пандемії Covid-19.

Цього півріччя статки засновника компанії Tesla Ілона Маска впали майже на 62 мільярди доларів. Статки Джеффа Безоса з Amazon впали приблизно на 63 мільярди доларів. Чистий капітал засновника фейсбуку Марка Цукерберга скоротився більш ніж удвічі.

Тим не менше, Маск, згідно з Індексом мільярдерів Bloomberg, залишається найбагатшою людиною на планеті. Його статки – 208,5 мільярда доларів. На другому місці найбагатших людей планети – Безос із 129,6 мільярда доларів.

На третьому місці — найбагатша людина Франції Бернар Арно, у якого 128,7 мільярда доларів. Білл Гейтс посів четверту сходинку, маючи 114,8 мільярда доларів.

Вони єдині, чиї статки залишилися більшими за 100 мільярдів доларів. На початку року таких мільярдерів було 10 включно із Цукербергом. Нині він на 17-му місці, маючи статки, що «схуднули» до 60 мільярдів доларів.

Разом із тим упродовж першого півріччя найбагатші люди здійснили низку великих операцій. Зокрема, Маск уклав угоду щодо придбання твітера.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Естонія з 18 серпня не впускатиме росіян із шенгенськими візами – є винятки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY