ПолiтДумка

WOG інвестував 16 млн грн в сучасне обладнання розподільчого центру

Февраль 26
18:59 2021

Компанія WOG інвестувала понад 16 млн грн в сучасне обладнання власного розподільчого центру (РЦ), в тому числі близько 6 млн грн в розробку програмного забезпечення. Про це в інтерв’ю Rau.ua розповіла Юлія Пішаченко, директор з логістики супутніх товарів WOG.

Источник: delo.ua

«Частка непаливних продажів зараз складає до 20% прибутку мережі. Ми прагнемо до того, щоб з часом 70% всього прибутку компанії формували продажі пального, а 30% — забезпечували WOG Market і WOG Cafe», — розповідає Юлія Пішаченко.


На сьогодні в мережі WOG працює 383 торгових точок (ТТ) непаливного напрямку, з яких 362 точки розташовані на заправках компанії та 21 — поза межами АЗК (14 кафе — в поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, 7 кафе — в аеропортах («Київ» (Жуляни) — 2, «Бориспіль» — 1, аеропортах «Львова» — 1 та «Одеси» — 3).

Это интересно:  Стало известно, сколько Moderna и Pfizer заработают на COVID-вакцине

Для забезпечення роботи такої кількості ТТ — безперебійного наповнення їх продуктовими та побутовими товарами — у компанії WOG працює інноваційний розподільний центр класу А+ площею 8,5 тисяч квадратних метрів.

Як зазначила директор з логістики супутніх товарів WOG, з метою оптимізації ручної праці, впроваджена новітня WMS система з інтегрованим механізмом управління транспортом TMS, автоматизований ваговий контроль зібраних товарів. Склад оснащений високотехнологічним обладнанням світового лідера внутрішньовиробничої логістики, концерну Jungheinrich AG (Німеччина).

Это интересно:  Эксперт объяснил причины роста цен на масло и озвучил свой прогноз

Нові технологічні рішення, забезпечують своєчасну доставку продукції на ТТ — згідно з узгодженим графіком. Це дозволяє на 100% забезпечити товарним запасом торгові точки та дає можливість компанії отримувати додатковий прибуток.

«В сучасне обладнання для РЦ компанія інвестувала понад 16 млн грн, 6 з яких пішло на розробку програмного забезпечення», — підкреслила Юлія Пішаченко.

Это интересно:  Украина использовала 10 млрд кубометров газа

РЦ WOG працює за повним циклом, здійснюючи прийом продукції від постачальників, відбір і доставку замовлень на торгові точки, а також забезпечуючи зберігання товарів на складі.

Вся робота з постачальниками і ТТ — від замовлення до доставки продукції — повністю проводиться в форматі електронного документообігу. Всі замовлення формуються автоматично — через систему автозамовлення, яка розроблена спеціально під напрямок роботи складу РЦ.

Загалом, WOG співпрацює з 291 постачальником, своєчасно доставляючи продукцію в 383 торгові точки. РЦ компанії щодня приймає продукцію на склад від 50 постачальників.

Tags
Share

Статьи по теме

Последние новости

Лион продолжает дышать в спины лидерам

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".