ПолiтДумка

Пакет послуг НСЗУ: як отримати в клініці «ЦСМ»?

28 июня
13:55 2023

28 июня 2023 г.

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) – це державна установа, яка була створена у 2017 році з метою забезпечення загального доступу до медичних послуг для всіх громадян країни. Крім того, НСЗУ відповідає за управління національною системою охорони здоров’я. Одним із головних завдань організації є надання пакету медичних послуг українцям. До нього входить первинна медична, спеціалізована, стаціонарна, невідкладна види допомоги та профілактичні заходи. НСЗУ також відповідає за те, щоб ці послуги були доступними абсолютно всім громадянам, незалежно від їхнього доходу та соціального статусу.

Серед низки конкретних послуг, які надаються НСЗУ громадянам, варто виділити:

  • можливість вибору лікаря;
  • доступ до лікарів-спеціалістів;
  • обов’язкова наявність основних ліків.

НСЗУ також працює над підвищенням якості медичних послуг та дотриманням медичними працівниками встановлених стандартів надання допомоги.

Як скористатися послугами в рамках програми НСЗУ?

Щоб отримати доступ до пакету послуг НСЗУ, необхідно зареєструватися на сайті організації. Далі вам залишиться лише звернутися до клініки «ЦСМ», де буде надано відповідну медичну допомогу. Вона зазвичай включає консультації лікарів та психологів, діагностичні тести та медичні процедури. НСЗУ також покриває вартість деяких ліків та медичного обладнання.

Наша клініка разом з НСЗУпрагнемо, щоб усі громадяни України мали доступ до якісних медичних послуг відповідно до актуальних потреб. Для досягнення цієї мети ми постійно працюємо над підвищенням якості надаваних послуг, а також розширенням їх спектру.

Наші пацієнти завжди можуть розраховувати на наступні переваги:

  1. Якісне та професійне обслуговування, так як всі наші лікарі та психологи є кваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом.
  2. Використання сучасних методів лікування та перевіреного обладнання, що є головною запорукою ефективності терапії та реабілітації.
  3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта з моменту діагностики до надання рекомендації щодо реабілітації.

Окрім того, ми гарантуємо доступність цін на будь-які послуги. Це вкрай важливо для того, щоб кожен зміг отримати медичну допомогу відповідно до свого стану здоров’я та нагальних потреб. Всі деталі щодо обслуговування пацієнтів можна дізнатися на сайті у відповідних розділах, а також за контактним номером телефону. Менеджери клініки зможуть проконсультувати з будь-яких питань.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У розвідці назвали соцмережі, які несуть загрозу нацбезпеці України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!