ПолiтДумка

5 незрозумілих кнопок в автомобілях Toyota

Октябрь 22
16:33 2020

У сучасних автомобілях так багато функцій, що про деякі з них не здогадуєшся або просто не знаєш, для чого потрібна та чи інша кнопка. І автомобілі Toyota не виняток. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найбільш незрозумілих тойотовськіх кнопок.

Shift Lock

У деяких автомобілів компанії Toyota, наприклад, у кросовера Toyota RAV4, поруч з селектором автоматичної коробки передач розташовується кнопка без позначень (фото вгорі). Іноді її розташовують під заглушками.

Це кнопка блокування селектора. З її допомогою переводять важіль в нейтральне положення при заглушеному двигуні. Однією рукою потрібно натискати кнопку, а іншою — переводити селектор в положення N.

Party Mode

5 незрозумілих кнопок в автомобілях Toyota Якщо судити по піктограмі, то кнопка Party Mode якось пов'язана зі звуком. Її можна зустріти на старих моделях Toyota. Вона змінює звучання аудіосистеми. Звук розподіляється в основному на задні динаміки з посиленням низьких частот.

Включення/вимикання панелі бездротової зарядки мобільного телефону

5 незрозумілих кнопок в автомобілях Toyota Справа на фотографії ви бачите дивну піктограму. За малюнком навряд чи можна здогадатися, що це за кнопка. Втім, зараз вже багато хто знає, що Qi в піктограмі позначає бездротовий стандарт зарядки. Внизу, до речі, є спеціальна ніша для телефону.

Таку кнопку можна зустріти в різних моделях Toyota, наприклад, в пікапі Tacoma.

MTS і Crawl

5 незрозумілих кнопок в автомобілях Toyota Судячи по піктограмі, кнопка MTS якось пов'язана з бездоріжжям. І це дійсно так. Multi-Terrain Select — система допомоги при їзді по бездоріжжю. Вона дозволяє вибрати режим руху в залежності від дорожнього покриття.

Кнопка Crawl — це система допомоги при русі на фіксованій швидкості по пересіченій місцевості. Вона знижує навантаження на водія і покращує безпеку водіння.

Share

Статьи по теме

Последние новости

10 років доступу до публічної інформації: у Кабміні озвучили статистику відповідей на запити

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".