ПолiтДумка

“А за що ми тоді воюємо?”: Зеленський звернувся до українців і пригадав Черчилля

Март 21
16:36 2020

Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості розвитку культури в нашій державі та пригадав слова Вінстона Черчилля з цього приводу: “А за що тоді ми воюємо?”. Відповідне звернення Зеленського до українців пролунало під час вручення Національної премії України імені Тараса Шевченка в Національній опері України.

Глава держави наголосив, що Україна воює за свою культуру, тому що культура – це і є народ і держава.

Зеленський вийшов на сцену разом з лауреатами премії цього року і висловив своє бачення щодо того, що країна повинна робити для культури, згадавши слова відомого британського прем’єр-міністра Вінстона Черчилля.

“У роки Другої світової війни один з міністрів уряду Черчилля запропонував йому підвищити витрати на оборону завдяки зменшенню витрат на культуру. На що Вінстон Черчилль відповів: “А за що ми тоді воюємо?”. Шановні українці, ми воюємо і зараз за нашу державу, за нашу культуру, тому що культура – це і є держава, тому що культура – це і є наш народ. Слава Україні”, – сказав Зеленський.

Слід зазначити, що Національна премія України ім. Тараса Шевченка є найвищою щорічною державною нагородою України в галузі культури, літератури, мистецтва, публіцистики і журналістики.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що “в своєму мозку” він вже закінчив війну на Донбасі.

The post “А за що ми тоді воюємо?”: Зеленський звернувся до українців і пригадав Черчилля appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Читать всю статью

Мы в соцсетях