ПолiтДумка

Алкотестер показав що я п’яний, хоча не пив! Що робити водієві?

Август 11
10:26 2020

Водії, яких співробітники поліції просять пройти перевірку на алкотестері, знаючи, що у них в крові не може бути алкоголю, охоче на це погоджуються. Іноді прилад показує, що вони знаходяться в стані алкогольного сп'яніння. Як бути в такому випадку?

Автомобіліст повинен знати, що свідчення алкотестера — тільки один з видів доказів стану сп'яніння людини. Суд враховує також дані відеофіксації з нагрудної камери поліцейського, результати медичного огляду та лабораторний аналіз вмісту алкоголю в крові.

Якщо ви не згодні з показаннями тестера, попросіть співробітника поліції дати вам можливість повторно пройти перевірку.

Якщо прилад знову видав, що у вас в крові алкоголь, хоча ви не пили, то, мабуть, він не працює належним чином.

Алкотестер показав що я п'яний, хоча не пив! Що робити водієві? В цьому випадку попросіть правоохоронця відвезти вас на медичний огляд до лікарні. Лабораторні тести теж можуть показати, що ви п'яні. Якщо, звичайно, правоохоронці в змові з медиками. В цьому випадку ви маєте право пройти незалежнbq огляд.

Врахуйте, що не можна відмовлятися від проведення огляду, адже згідно з законом, відмова карається так само, як і виявлення факту сп'яніння. Якщо ви не довіряєте поліцейському приладу, пройдіть огляд у спеціальному медзакладі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Эксперт рассказал о пользе смешанного обучения школьников в период карантина

Эксперт рассказал о пользе смешанного обучения школьников в период карантина

Читать всю статью

Мы в соцсетях