ПолiтДумка

Астролог передбачив в Україні зміну ідеології влади: коли зірки обіцяють нову епоху

Сентябрь 15
13:56 2020

Відомий астролог Надія Кологривова, вивчивши положення небесних тіл в гороскопі України, прийшла до невтішних висновків. Астрологічний прогноз для нашої країни на найближчий час не віщує нічого доброго …

За словами українського астролога, в Україні дуже скоро зміниться ідеологія влади. У зв'язку з цим, стверджує Надія Кологривова, по всій країні почнуть спалахувати протести і бунти. Мітинги не будуть глобальними, швидше за все, протести обмежаться місцевим і точковим форматом.

Астролог зазначила, що найближчим часом для України настане новий етап, в якому буде діяти новий гороскоп. У народі буде назрівати невдоволення, проте нічого масштабного не відбудеться. Люди будуть обурюватися, але нічого не робитимуть, щоб змінити ситуацію. Астролог передбачив в Україні зміну ідеології влади: коли зірки обіцяють нову епоху Далі, за словами Кологривової, українське суспільство потрапить в знак Скорпіона, стане більш агресивним. Однак сприятливий вплив Сонця призведе до того, що в державі почнеться підйом нової ідеології. Почнуть набирати силу опозиційні партії, які поки змушені перебувати в політичному «підпіллі». Астролог вважає, що в цей же період, можуть також розправити крила ті політичні партії, які були відсторонені від влади в Україні на максимальну відстань після подій на Майдані.

Надія Кологривова попереджає, що в період, коли Плутон зайде в сузір'я Скорпіона, в Україні енергетичну підтримаю отримають антидемократичні сили, злочинний світ і олігархи. В результаті, може істотно постраждати демократія в країні, а також можливо занурення України в лихі 90-е і хаос.

Нагадаємо, раніше український астролог Влад Росс передбачив наступ в Україні складного періоду. Тоді ж відбудеться зустріч Володимира Путіна і Володимира Зеленського.

Share

Статьи по теме

Последние новости

COVID-19 вийшов з-під контролю через дії Китаю — Держдеп

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".