ПолiтДумка

Аваков назвав терміни завершення карантину

Апрель 11
12:03 2020

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, розповів про орієнтовну дату закінчення карантину в Україні. Свої прогнози з цього приводу міністр висловив на сторінці в соцмережі.

Так, Аваков зазначив, що він є достатньо поінформованим і отримує багато даних про рівень захворюваності та про актуальну ситуацію з коронавірусом в регіонах. Однак при цьому глава МВС не знає точно, коли можуть зняти чинні карантинні заходи. Аваков прогнозує, що це може статися в травні. Більш точної інформації, за словами міністра, наразі не знає ніхто.

“Я не знаю, ніхто не знає. І якщо хтось впевнено говорить, що знає – не вірте. Можу, проте припустити і сподіватися, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а оговтається остаточно на цьому етапі, – до літа”, – написав він.

Карантин, за словами Авакова, планується послаблювати в декілька етапів – спочатку для молоді, потім для старших людей (вже у другій половині травня).

“Якщо не зірвемось з поточної моделі опору вірусу, якщо утримаємо порядок і дисципліну. Якщо суперечки відкладемо на потім, а зараз твердо будемо тримати карантин”, – наголосив Аваков.

Нагадаємо, в рамках карантинних заходів в двох областях України вирішили ввести комендантську годину.

The post Аваков назвав терміни завершення карантину appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Англоязычная Википедия зафиксировала миллиардную правку

Англоязычная Википедия зафиксировала миллиардную правку

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".