ПолiтДумка

Аваков назвав терміни завершення карантину

Апрель 11
12:03 2020

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, розповів про орієнтовну дату закінчення карантину в Україні. Свої прогнози з цього приводу міністр висловив на сторінці в соцмережі.

Так, Аваков зазначив, що він є достатньо поінформованим і отримує багато даних про рівень захворюваності та про актуальну ситуацію з коронавірусом в регіонах. Однак при цьому глава МВС не знає точно, коли можуть зняти чинні карантинні заходи. Аваков прогнозує, що це може статися в травні. Більш точної інформації, за словами міністра, наразі не знає ніхто.

“Я не знаю, ніхто не знає. І якщо хтось впевнено говорить, що знає – не вірте. Можу, проте припустити і сподіватися, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а оговтається остаточно на цьому етапі, – до літа”, – написав він.

Карантин, за словами Авакова, планується послаблювати в декілька етапів – спочатку для молоді, потім для старших людей (вже у другій половині травня).

“Якщо не зірвемось з поточної моделі опору вірусу, якщо утримаємо порядок і дисципліну. Якщо суперечки відкладемо на потім, а зараз твердо будемо тримати карантин”, – наголосив Аваков.

Нагадаємо, в рамках карантинних заходів в двох областях України вирішили ввести комендантську годину.

The post Аваков назвав терміни завершення карантину appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Цифровая экономика в структуре ВВП Китая превысила 36%

Цифровая экономика в структуре ВВП Китая превысила 36%

Читать всю статью

Мы в соцсетях