ПолiтДумка

Аваков різко відповів Лукашенко на заяву про Україну: “Хтось втрачає здоровий глузд…“

Сентябрь 18
09:56 2020

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков гостро відреагував на заяву президента Білорусі Олександра Лукашенка до народів України, Литви та Польщі. Білоруський лідер напередодні закликав не втручатися ці країни у внутрішні справи Білорусі і дав команду "зупинити політиків", які намагаються розв'язати конфлікт в Білорусі.

За словами Авакова, Україна категорично не втручається в справи інших держав. Однак він переконаний, що кожен народ має право самостійно вирішувати свою подальшу долю.

"Так що — попийте водички, пан Лукашенко — заспокойтеся. Українці — друзі білорусам — НЕ маніпулюйте, звинувачуючи сусідів", — заявив Аваков.

Міністр МВС вважає, що "Лукашенко зовсім звихнувся на своїй владі і параної навколо цього".

"Несе повну нісенітницю. Тексти, ймовірно, отримав у Путіна. Але, якщо хтось божеволіє — не означає, що всі повинні діяти так само! Ми думаємо про Україну і бажаємо тільки миру і процвітання Білорусі", — додав Аваков.

Арсен Аваков порадив Лукашенко "шукати колоду в своєму оці". Він вважає, що глава білоруського народу говорить гаслами російського президента Путіна, і тут ще питання, хто і в чиї справи втручається.

Раніше повідомлялося, що молодший син Олександра Лукашенка, 16-річний Микола, переїжджає з Білорусі в Москву.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях