ПолiтДумка

Автомобілі Honda, які проїдуть більше 500 000 км

Октябрь 23
16:15 2020

Дуже рідко сучасні автомобілі можуть проїхати мільйон кілометрів. 500 тисяч км — реальніше. Особливо, якщо надійні двигуни. У компанії Honda є кілька моделей, що здатні проїхати 500 000 км+…

Такий солідний пробіг можуть показати автомобілі Honda, які оснащуються дволітровим бензиновим двигуном R20A. Цей силовий агрегат з'явився в 2006 році. Заявлений ресурс — 300 000 км, але він може витримати і більше.

У цього мотора алюмінієвий, а не чавунний блок циліндрів, і в деяких варіантах його потужність досягає 155 к.с. Тим не менш, він дуже надійний. У нього один розподільний вал, який приводиться ланцюгом. За регулювання фаз відповідає система i-VTEC. Але в приводі ГРМ немає гідрокомпенсаторів, тому через кожні 80 000 км потрібно регулювати зазори в клапанах.

Двигуном R20A оснащувалися такі моделі Honda, як, наприклад, Honda Accord, Civic, CR-V, Crossroad, Stream. Деякі з цих моделей вже перестали випускати.

Хоча Honda відома своїми високофорсованими автомобільними і мотоциклетними моторами, у неї є й надійний «народний» дволітровий бензиновий двигун. Його ресурс може бути великим, якщо дотримуватися певних правил.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Аналитики предсказали снижение выручки на рынке носимой электроники

Аналитики предсказали снижение выручки на рынке носимой электроники

Читать всю статью

Мы в соцсетях