ПолiтДумка

Барро обговорив з Рубіо варіанти посилення тиску на Росію

02 сентября
23:52 2025

Про розмову власному кореспонденту Укрінформу повідомили у французьких дипломатичних джерелах.

«У той час, коли Україна підтверджує свою готовність покласти край війні, міністри обговорили різні варіанти посилення тиску на Росію», — наголосило джерело.

Барро та Рубіо також підкреслили гарну координацію, яка існує в рамках коаліції, напередодні нового саміту в гібридному форматі, організованого французьким президентом.

Нагадаємо, на засіданні в четвер у різних форматах візьме участь, зокрема, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, голова Євроради Антоніу Кошта, генсек НАТО Марк Рютте та лідери Франції, Німеччини, Великої Британії та Данії.

Читайте також: Макрон і Стармер головуватимуть на засіданні Коаліції охочих у четвер в Парижі

У роботі візьме участь і Президент України, який у середу має зустрітись в Парижі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Як повідомляв Укрінформ, на зустрічі Коаліції охочих, що проходитиме у гібридному форматі в четвер у Парижі, обговорюватимуться передусім наслідки відмови Путіна на вимогу президента США Дональда Трампа щодо мирних переговорів з Президентом України, а також консолідація сил навколо Росії, що відбувається зараз у Китаї.

Фото: pexels


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Фахівці розповіли, чому варто регулярно перезапускати свій iPhone

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!